Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Bazı iş birlikleriniz, ortak kaynak kullanımı gerektiren işler ya da ilişkiler Mayıs ortalarına kadar istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir. Bu durumun geçici olduğunu hatırlamalı, daha esnek ve sabırlı olmaya gayret etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Kartınız Enerji... Yaşınız ne olursa olsun kendinizi genç, sağlıklı, dinamik ve enerjik hissediyorsunuz. Bu arada bedensel sağlığınızı çok iyi analiz ediyor ve sağlıklı yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Bugün hem tavırlarda hem de dış görünüşünüzde değişiklik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Her zamankinden farklı tepkilerle sizi tanıyan insanları şaşırtabilirsiniz. Akşam saatleri konuşmalarınızla insanları etkileyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Gizli düşmanlar ve karmaya dair konular öne çıkıyor. Gizli düşmanlarınız bugün boş durmak istemeyebilir. Özellikle işe dair konulardaki bazı yaklaşımlarınızı değiştirmeye zorlayabilirler. Ancak bu noktada bugüne kadar işinize gösterdiğiniz özen ve gayretin karşılığını görecek, zorlayıcı koşullardan sıyrılacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Almak istediklerinizi ertelemenizin gereği yok. Bütçeniz küçük harcamalar için uygun. Yeterince hesaplısınız, bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir yakınınızın para sıkıntısını çok önemsiyorsunuz, ama onu çözmek için hiçbir çaba göstermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Haziran 2018)
İletişimlerinizde başarılı olacağınız bir gündesiniz ve karşınıza çıkacak fırsatları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed