Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün sağlığınızla ilgili yaşayacağınız ani sorunlara karşı dikkatli olmalı ve gereken tedbirleri almalısınız. İş yaşamınızda ise çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmeli ve bazı olayları gereğinden fazla büyütme eğilimi içerisinde olmamalısınız. Fakat bu olumsuzlukların yanında bugün maddi ve finansal kaynaklarınızı arttırmak amacıyla harekete geçebilir ve umduğumuzdan çok daha güzel olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Kendinizi toplum önünde rahat hissedeceğiniz bugün, fikirlerinizi paylaşmaktan zevk duyabilirsiniz. Mesleki konularda sorumlu bir görev bilinciylehareket etmeniz otoritelerin dikkatini çekebilir. Motivasyonlarınız yükselmenize yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda dinlenmeyi tercih ettiğiniz ve yalnızlığı seçtiğiniz bir dönem. Kavgadan uzak günler size iyi geliyor. Kafanızı dinleyin ve rahatlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Ağırbaşlı ve sakin tavırlarınız sayesinde itibar kazanabilirsiniz bugün. Çatışmacı veya gergin bir ortamda bile kalsanız bu tavırdan taviz vermeyin. Olgunluğunuz sayesinde farkınız ve değeriniz bir kez daha anlaşılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün gizlilik ve kabullenme konuları öne çıkıyor. Sizden gizlenen meseleler yüzünden çevrenizdeki kişilerin tepkilerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Gizleri açığa çıkarma çabalarınız ise sonuçsuz kalabilir. İlişkilerinizi yıpratmamak adına var olan durumları olduğu şekliyle kabullenmeniz gerekebilir. Hem böylesi sizin için de iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2018)
İlgilendiğiniz bir işi bugün bitirebilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir. İş yerinizde uyumlu bir çalışma sergileyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün yine, para harcamakla harcamamak arasında kararsızlıklarınız olacak. Zengin gönlünüz, bütçeniz için temel bir tehlike. Zarar gördüğünüz, kaçınmanız gereken birtakım ilişkiler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar, işyerinizdeki problemlerde özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed