Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Bugün hayatınıza yeni ışıkların girdiğini göreceksiniz. Eğer bu dönemde yeni dostluklar geliştirmeyi veya uzun yolculuklara çıkmayı planlıyorsanız zamanın çok uygun olduğunu bilmelisiniz. Bugün sanat ve müziğe daha düşkün olabilirsiniz. Hislerinizde incelme, daha bir rafine olma hali olabilir. Eğer materyalist görüşlü.bir kimseyseniz bu dönemde daha spiritüel düşündüğünüzü fark edeceksiniz. Dinsel veya mistik aktiviteler ve bu gibi toplumlar sizi cezbedebilir. Uzun vadede her şey sizin iyiliğinize çalışacak fakat bazı değişimler yaşanırken üzüntü duyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Aldığınız güzel haberleri kutlamak isteyecek, bunun şerefine kadeh kaldıracaksınız. Her şey tam istediğiniz gibi gelişecek. Kararsızlıkta kaldığınız konular birer birer çözüme ulaşacak. Yalnızca biraz aktif olmanız ve atılgan davranmanız gerekiyor. Resmi bir dairede faydalı konuşmalar yapacak, bu şekilde kafanızdaki bulanıklıkları daha da netleştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Kalbiniz tüm sevgilere vedostluklara açık. Bunarağmen aşk konusundakalbinizi boşaltmışsınız.Yapacağınız iş anlaşmalarıyeni kazanç kapılarısağlayacak, şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Son derece planlı davranmanız gereken bir gündesiniz. Olumlu ve kararlı bir tutum içinde bulunacak, fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Sevgilinizin ilginize ihtiyacı var. İşinizle ilgili yeni öneriler alabilir, ortaklıklara girebilirsiniz. Tasarrufa yönelerek bütçenizi dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Hayatınıza giren yenilikler sizi hareketli ve canlı kılıyor. Entellektüel düzeyde başlattığınız işlerin üzerinden geçebilir, sosyal ilişkilerin keyfini çıkaracak zamanlar yaratabilirsiniz. Arkadaşlarınızın desteği ile daha farklı hedefler belirleyebilirsiniz. Aşk ilişkilerinden çok, dikkat çekeceğiniz yaratıcı konular sizi mutlu etmeye yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni, değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Dostlar arasındaki para alışverişlerinizde, sıkıntılı ilişkilerden bugünlerde uzak durmanızda yarar var. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Ama siz bu konuda pek meraklı ve istekli görünmemeyi tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Beğenmediğiniz birinden uzak durmanız size yeterli gelmiyor. Bazı arkadaşlarınızın o kişiyle görüşmesi sizi rahatsız ediyor. Bunun abartılı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed