Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2021)
Mantıklı düşünen ve akıllı insanlarsınız sevgili Kovalar. En iyi kararları verebileceğinizden eminim. İşlerinizi gerektiği gibi yaptıysanız veya tamamladıysanız ya da çözümleri masaya koyduysanız, gerisi sizin için en iyi şekilde ilerleyecek ve ününüze ün katacaktır. Çok çalışmanın ve olumlu olmanın sürpriz sonuçları olacağından emin olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar çok fazla bir işimizi halletmemiz mümkün olmayabilir. Dalgın, kararsız, uykusuz veya halsiz olabiliriz ya da kafa karışıklıkları veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Devamında daha somut ilerlemek mümkün olacaktır. Venüs’ün olumlu görünümü bugün de, ilişkilerimizi canlandırmamız, yenilenmememiz veya yeni kişilerle bir araya gelmemiz için bizi cesaretlendiriyor. İlişki, iş birlikleri veya yaratıcılık gerektiren işler açısından türlü hoşluklara açığız. Ancak, yarından itibaren netleşen olumsuz açılar da yavaş yavaş kendini hissettirmeye başlayabilir. Dolayısıyla, şimdiden riskli işlerden uzak durmakta, acele kararlar almamakta, iddia ısrar veya ağızdan kaçan kelimeler türünde sıkıntılar yaşamamak için gayret göstermekte fayda var. Öfke kontrolü gereken günlere giriyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2021)
Bugün hoşlandığınız bir işten yarın hoşlanmıyor oluşunuz çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar. Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. O bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Önümüzdeki günler ilginiz onun üzerinde olacak. Bu durum bazı projelerinizi ertelemenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2021)
Gün başlangıcında ufak tartışmalaryapabilirsiniz. Ancak gün ortasınadoğru keyfiniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2021)
Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkânı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Duygusal hayatınızda mutluluğu yoğun biçimde yaşayacağınız bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2021)
Son derece keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz. Değişik arkadaşlıkların kurulacağı ortamlar, sosyal merkezli çalışmalar size aradığınız ritmi verecektir. Özellikle gruplaşmaların öne çıkması ile yeniliklere adapte olacaksınız. İşten gelen maddi desteklerde yaşanan belirsizliklere rağmen, beklentilerinize sıkı sarılın. Yeteneklerden kazanç sağlama şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2021)
Bugünlerde hırslı karakterlerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var. İki arkadaşınızla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var. Umut verici bilgiler alacak, potansiyel işinizin hazırlığını hızlandıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2021)
Sevgiliniz için kapanmış olan bir konu, sizin için hala anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak yeni iş arayışlarına yöneltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2021)
Para konularında zor günler geçiriyorsunuz. Aileniz ve sevdiğiniz size para konularında size büyük destek oluyorlar. Bugün kendiniz için alış veriş yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2021)
Para konularında biraz fazla açılmış gibisiniz. Günlük, ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed