Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Pek de politik olmayan düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu durumda kutup ikliminde soğuk duşa hazır olun. Yeni şeylere konsantre olabilirsiniz, ama nereden geldiğinizi ve sizin için neyin iyi olduğunu unutmamalısınız. Fiziksel veya psikolojik sağlığınıza dikkat edin. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Hedefinize ulaşmanız gün geçtikçe daha da güçleşiyor. Bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istemeniz yolunuzu uzatıyor olabilir. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek durumunda olduğunuz insanlar yok değil. Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda sizi hareketlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Duygusal yönünüzü dirençli ve güçlü tutmaya çalışsanızda gönül kırgınlığı yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Hoşlandığınız kişiye karşı adını koyamadığınız duygularınız biraz karmaşık. Geçmişle olan bağlarınızı bitirmeniz gerekiyor. Yüreğinizi tamamen boşaltmalısınız. İşinizle ilgili bir sorun lehinize çözülecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Sosyal açıdan hareketli ve renkli bir gün geçirmeye hazırlanın. Gerek mesleki gerekse kişisel açıdan size katkı sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalarda yer alma fırsatı da çıkabilir. Aynı olumlu enerji işten yana kazançlar ve desteklere dair çalışmalarınızda da etkisini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
İş hayatınızda yoğun ve hareketli bir gün geçirmeniz muhtemel. Günün büyük bir bölümünü dışarıda geçireceksiniz ve kendinizi, sizi terleten bir koşuşturmanın içinde bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Üçüncü şahısların müdahalesi özel hayatınızı karıştırmaya başladı. Güvenli ve sağduyulu yaklaşımlar ilişkinin dışından gelen sorunların ilişkiyi yıpratmasını engelleyebilir. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerde birtakım değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
İşinizle ilgili yeni isteklerinizi karşılayabilmek için maddi kaynağa ihtiyacınız var ve bu kaynağı zaman içerisinde bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed