Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Maddi anlamda kendinizi şifalandıracağınız fırsatlarla karşılaşmanız olası. Bununla ilgili haber alabilir, finans kaynaklarınızı artırma yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca bu düzenleme ile geleceğe daha güvenle bakacak ve fırsatları kaçırmadığınıza sevineceksiniz. Annenizle ilgili konularda ise bugün biraz daha sorumluluklarınızın üzerine eğilmeli, ona gereken maddi manevi her türlü olanağı sağlamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Bugün hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Bazı gelişmeler karşısında bir takım prensiplerinizi çiğnemek zorunda kalacağınız ve duygusal bazı inişler yaşayabileceğiniz bugünde, yeni kararlar almamalı ve önemli girişimlerden uzak durmalısınız. Ailenizle ilgili sorunların su yüzeyine çıkacağı ev bu yüzden çok yorulacağınız anlar geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Pozitif düşünce içerisinde olmak bugün sizin için çok önemli zira oldukça kritik bir gün. Özellikle de işinizde oldukça mahcup olacağınız durumlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Bilinçaltındaki bazı konuları su yüzüne çıkartmak ve gerçek dünyada sizin için nelere mal olduğunu görmek için uygun bir gün. Kuru kalabalıktansa kendinizi dinleyebileceğiniz daha az kişinin olduğu ortamları tercih edin. Alacağınız yorucu eğitimin size katkısı çok büyük olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Gün ortasına kadar yakın çevre ile ilgili konuları ele alacaksınız. Sonrasında aile ve yakınlarla ilgili sorumluluklar var. Bu dönem planlamanız gereken yerleşimle ilgili yeni gelişmeler sizi yorabilir. Eldeki maddi kaynakları en akıllıca biçimde değerlendirmek de öncelik kazanacak. İş hayatında sizi kısıtlayan sorumluluklar ve ilişkilerde yaşanan sorunlar üzerinde durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Mesleğinizde oldukça yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kalabilirsiniz.Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Yakında yeni bir harcamanız olacak. Çıkan paranın karşılığı epeydir özleminiz olduğu için bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız. Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2020)
Sizden kolay talep eden birine bu cesareti siz veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed