Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Uzun süredir içinizden gerçekleşmesini çok istediğiniz ve umut ettiğiniz maddi projenizin artık bir sonlanmaya yaklaştığının ayak seslerini duyabilirsiniz. Aradığınız finansal kaynakları bulabileceğiniz ve ilgili kişilerden haber alabileceğiniz gayet olumlu etkiler mevcut.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Kendinizi dinlemeyi ve sessizliği tercih edeceksiniz bugün. İyi de olacak. Yeni ay size korkularınızla yüzleşme ve kendinizi istemeden de olsa kısıtladığınız alanlarda kabuğunuzdan sıyrılma şansı, bilinç altının engellerinden kurtulma konularında önemli fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Bugün kariyer ve sorumluluklar konuları öne çıkıyor. Sorumluluklarınız hem fiziksel hem de ruhsal olarak epey yorabilir. Hatta bu yüzden kariyer hedefleriniz size bir hayli uzak ya da aşırı gelebilir. Hemen evhama kapılmayın. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde akılcı davranın. Öğleden sonra anne ve anneliğe dair konularda gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Dinamiksiniz. Günün sonunda bile yeni başlamış gibi bir enerjiyle, azimle çalışabiliyorsunuz. Gelecek planlarınız, gerek duyduğu birtakım destekleri önümüzdeki günler içinde görebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Maddi konularda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve yeni imkanlar elde etmek için planlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak ani girişimlerde bulunmak ve sabırsız davranmak size sorun çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Dikkat edin, size yöneltilen eleştirilerin azalması iyi bir belirti gibi görünmüyor. Oldukça önemli yanlışlarınızı zararsız hatalar gibi görebiliyor ve eleştirilere kapalı duruyorsunuz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed