Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Belli amaçlarınıza ulaşmanızı, belli işlerinizde ilerleme sağlamanızı veya işlerinizi halletmenizi sağlayacak fırsatlar söz konusu ya da siz, uzun bir süredir bu fırsatlara erişme arzusunda olabilirsiniz. Dolayısıyla, şu an da durmamalı ve yola devam etmelisiniz. Tartışmalara girmek yerine, karşı tarafa vermeniz gereken mesajlara odaklanmalı ve hedeflerinize ulaşmaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oldukça hareketli bir süredir ağırlıklı olarak yazdığımız konuların gündeme taşınabileceği bir gündeyiz. Sabah saatlerinde gergin hissedebiliriz veya gergin ortamlar söz konusu olabilir. Ancak, iletişim kurma becerimizin arttığı saatlerin de aynı sürece denk gelmesi mantıklı konuşmaları ve ortamı sakinleştirmeyi mümkün kılacaktır. Öğle saatleri civarında ise, inişli çıkışlı durumlar, kararsızlıklar, net olmayan ortamlar, dalgınlıklar veya yanılgılar harekete geçmeyi, kararlar almayı zorlaştırabilir. Aşırılıklara kaçmamamız, inatçı yaklaşımlardan ve abartılı söylemlerden uzak durmamız gerekebilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde rahatlıyoruz ve istediğimiz konularda ya da ilişkilerimizde daha rahat ilerleme şansı buluyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Çok yakın bir arkadaşınızla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söyledikleri ve yaptıklarında zaman zaman ölçüyü kaçırdığı için, hakkında olumsuz şeyler kolay söyleniyor. Arkadaşınızı savunacaksınız ama onu eleştirmeden de duramayacaksınız. Bazı gerçekleri sizden duyması onun için iyi olabilir. Eleştirdiğiniz için pişman olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Harekete geçmeden önce düşünmeyi adet haline getirmelisiniz. Fevri çıkışlar sizin için iyi olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Size göre otorite konumunda olan kişilerle çatışmanın zararını görebileceğiniz günlerdesiniz. İş ortamında, iş arkadaşlarınızla olabilecek olan anlaşma zlıklar için uzlaşma yolunu tercih edin ki konu üstlere çıkmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Artık kendinizi yeni deneyimlere ve adımlara hazırlıyorsunuz. Akla yönelik yatırım ve gelişim süreci içinde olduğunuz bu dönem çok şey başaracaksınız. Yabancılarla ilgili temalar size yeni kişiler kazandırabilir. Akademik konulara daha yakın olacağınız bu dönem yeni bir kurs eğitici olacaktır. Hukuki konularda daha esnek olduğunuzda kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Son günlerdeki dalgınlığınız, bir takım problemleri düzelmez çözümsüzlükler olarak ele almanızdan kaynaklanıyor. Konsantrasyonunuzu bozan saplantılarla başarılarınızın önünü kesmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2021)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Beklentilerinizde aşırı acelecilik var. Hedeflerinizin bir an evvel gerçekleşmesini istiyorsunuz. Almış olduğunuz sözlerin bir kısmı bugün yerine getirilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2021)
Özgüvenlisiniz. Sınırınızı biliyorsunuz. Sizi aşan şeylerden geri durmayı biliyorsunuz. Ama çok yakınınızdaki biri, bunu kendine hayranlık derecesinde geliştirmiş. Onun yanılgılarına ortak olmaktan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed