Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Hayatınıza dahil etmek istediğiniz bir konu ile ilgili yakın çevre arkadaşlarınızdan ve ailenizden maddi anlamda destekler alabilir onların yardımlarını yanınızda hissedebilirsiniz. Fakat bugün dikkat edeceğiniz konu kendi hırslarının ve özgürlük isteğiniz olmalıdır. Zira bu başınızı yakacak bir duruma kadar çıkabilir. Bazı duygularda aşırıya gitmeniz size zarar getireceğinden bu konuda kendinizi dinlemeyi öğrenmeli ve zararın neresinden dönersen kârdır düşüncesini kendinize rehber edinmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Sağduyu sahibi birisi epey zamandır, sizinle çok alakalı görünüyor. Bu kişi için özel bir önem taşıyor gibisiniz. Bu ilgiden duyduğunuz rahatsızlığı, daha ince tepkilerle belli etmeniz, daha doğru olabilir. Aile ilişkilerinizde sizinle ilgili küçük, sevgi kaynaklı endişeler görülüyor. Günün ilerleyen saatleri içinde bir telefonunuz var, biraz canınız sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Hiçbir işinizi acele getirmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün Merkür ve Ay size olumlu desteklerken kariyer ve toplumsal başarınıza güç katıyorlar. Fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı, bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumlarda taviz vermemelisiniz. Ailenize zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
İş ilişkileri ve getirdiği olanaklar size cesaret veriyor. Kariyerde daha profesyonel planlar yapılabilir. Başkalarının tecrübelerinden yararlanmak ve ortak hareket etmek üzere harekete geçirici şartları kullanmalısınız. Daha ziyade büyük örgütlenmeler ve yararlı olacağınız çalışmalara odaklı bir dönem olacak. Geleceğe yönelik planların aniden yön değiştirmesi ile huzursuzluk duyulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2019)
İş ilişkilerinizde bazı sorunlarınız var. Bu sorunları iş hayatınız dışında arkadaşlarınızla paylaşıyor, yanlış bir yerde çözümler arıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Birçokları gibi kendinizi tam güvende göremiyorsunuz. Çok küçük de olsa bir birikiminiz var, ama sizi rahatlatamıyor. Harcamalarla ilgili aldığınız bazı kararlarınızı hayata geçirmekte zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Her ortam, her koşul sizin açık sözlülüğünüze katlanamayabilir. Biraz daha mesafeli olmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed