Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Bugün başta duygularınız olmak üzere her konuyu yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Eğer yüzeysel davranmaz, bugünün işini yarına bırakmazsanız güzel bir gün geçirebilirsiniz. Aşırı israrcısınız. Kendinizin de yanlış bulduğunuz bazı düşünceleri inat olsun diye savunmayın. Bunu yaparsanız zaman kaybeder ve iletişimde olduğunuz kimselerin hakkınızda yanlış düşünmelerine sebep olursunuz. Doğruyu bulup, onun peşinden gitmeniz sizin için çok kolaydır. Meslek hayatınızı zorlamanız da mümkündür. İşyerinizde, çalışma arkadaşlarınızla hoş olmayan tartışmalara girebilirsiniz. Sizin de haklı olduğunuz yönler var. Ancak düşüncelerinizi öfkelenmeden açıklayabilirseniz siz kazançlı çıkarsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Sizinle ilgili çok çarpıcı tespitlerle karşılaşabilir ve bu yaklaşıma siz de katılabilirsiniz. Bu kendinizle hesaplaşmanız için iyi bir fırsat olabilir. Bugün hiç yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalacaksınız. Ama bunu yapmanız size beklemediğiniz yararlar da getirebilir. Atak davranırsanız, karşılığını önümüzdeki günlerde alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Kartınız Kaos... Vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığınız görülmese de işlerinizden dolayı yoğunluk sizi stres altına sokmuş gibi. Çalan telefonlar sinirinizi bozuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Yazıp çizerek yapacağınız bir işiniz, aldığınız bir eğitim ya da iletişim becerilerinizi kullanarak yapacağınız bir şeyler varsa eğer, ilerleyen saatlere bırakmamaya gayret edin. Yolculuklar sırasında da aksama yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Akşam saatlerine kadar günlük planlar ve fikir alışverişi içinde olacağınız konularla ilgileneceksiniz. Bir takım sunumların önem kazanması ile düşüncelerinizi ortaya koyma şansınız var. Aynı zamanda bilgilerinizi başkalarına aktarmak konusunda hazırlıklarınızı tamamlamaya çalışın. Akşam saatlerinden sonra işlerinizin bir kısmını eve taşıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Eleştiriye açık ve objektif tavırlarınızla geniş olanaklar sağlıyorsunuz. Özel yaşamınızdaki sabırsızlıklarınız, iş yaşamınızda istediğini elde edebilen bir dayanıklılığa, sabırlılığa dönüşebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Haziran 2018)
Şu günlerde miktarı netleşecek, bir gelir artışınız söz konusu. Paylaşma duygunuza sınırlar koymanız yararlı olacak. Parayı dikkatli kullanma becerisi geliştirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Haziran 2018)
İnsanlarla ilgili değerlendirmelerinizde koşullarınızın sizden fazla söz sahibi olmasına göz yumuyorsunuz. Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, bu sıralar biraz hatalı bir kavşaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed