Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Mutat sorunları büyütmemeli, açık şekilde ilerlemekte olduğunuz yolda hız kesmemelisiniz. Bazı kişilerle sorunlarınızı konuşarak çözmeniz zor olabilir. Kendi yolunuzdan ilerlemeli, sizi başarıya götürecek tatminkar yönü siz belirlemelisiniz. Zor bir durumu sona erdirmek için dürüst olunması gerekiyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Sosyal açıdan canlı ve hareketli bir gündesiniz, ama önceliklerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız bugün sizi yalnız bırakmayacak gibi. Alacağınız öneriler yeni planlar yapmanıza neden olabilir. Esnek olmanız gerekiyor. Bugün özellikle öğleden sonra saatlerinde bir miktar içe kapanabilir ya da daha çok özel konulara yönelebilirsiniz. Aşırı değişiklikler yapmaktan kaçınmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Bilgi edinme ve araştırma arzusu o kadar yoğunlaştı ki, çevrenizde lehinize veya aleyhinize gelişen olayları dahi görmüyorsunuz. Hislerinize karşılık verecek insanı bulmak için biraz daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Parasal alanda bazı krizler söz konusu. Süregelen maddi destek beklentiniz bugün sizi gergin kılabilir. Ortak harcamaların arttığı bu dönem kendi birikimlerinizi korumanız kolay olmayacak. Yaratıcı yanlarınızla ek gelirler elde edebilirsiniz ancak, daha sıkı çalışmanız gereken şartları önemsemelisiniz. Geçmişle ilgili ödemeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2019)
İşyerinizdeki çözemediğiniz bazı sorunları daha yetkili birine iletmeyi yakışıksız buluyorsunuz. Bu özsaygınızın artmasına ama sorunların da devamına neden oluyor. Sorun çıkartanlarla oturup konuşmaktan bir netice alamadınız. Nasıl davranmanız gerektiğini bilemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Maddi konularda beklentilerinize ulaşmak için bazı yöntemler geliştireceksiniz girebileceğiniz ve bu beklentilerinize ulaşmak için çalışmalar yapacaksınız. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Sizin için son derece önemli olan bir mesele, aynı hassasiyeti göstermesi gereken başkaları tarafından sürüncemede bırakılıyor. İnisiyatifi tümüyle almazsanızkaybeden sadece siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed