Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Belli konuların tekrar ele alınması ya da belli düzenlemeler yapılması gerekebilir. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda yapacağınız değişiklikler kişisel gelişiminiz ve konuyu ilgilendiren herkes için önem taşıyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
İradeniz dışında sonuçlanan birtakım işler, nasıl başarıya ulaştı diye sizi hayrete düşürüyor. Neredeyse tüm dostlarınız, hatta sevgilinizle bile bir ast-üstilişkisi içindesiniz. İradi gücünüz, yetenekleriniz, özgüveniniz tartışılmaz ama, unutmayın sizin kadar ben merkezci davranmayan bir çok insanda da aynı vasıflar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Karmaşık duygular içindesiniz. Partneriniz ve sizi beğenen bir başka karşı cins arasında kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Sorumluluklar söz konusu olduğunda, işleri ağırdan almanız ve rahat tavırlarınız eleştirilebilir. Haklı olanlarla inatlaşmayın. Aşırı ciddiye almak ve kasmak gerekmiyor. Sadece her işe gereken zamanı ve özeni ayırın yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Sorumlulukların arttığı bu dönem pek çok iş bir arada yapıyorsunuz. Planlı ilerlemek adına tamamlanması gereken işleri öne almalısınız. Yakınlarla ilişkilerin keyifli olduğu bu dönem pek çok şey yoluna giriyor. Evde hoş bir atmosfer yaratmak, ailede yakın bağlar kurmak size huzur verecek. Ancak aşırı para çıkışlarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Zihinsel olarak bugün kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz ve bu durum işlerinize olumsuz yansıyacak. Amirinizden bu yüzden azar işitebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz var. Kolay, kolay bulamayacağınız miktarda paralara gereksinim duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Köklü ortak bir geçmiş olmasına rağmen, bazı ilişkileri bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir. Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler vermek yerine bu yolu deneyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed