Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
İkili ilişkilerinizde kararlı iletişimler kurulabilirsiniz. Haberleşme trafiğiniz yoğunlaşırken aşk ve ilişkilerde soru işareti olan konular çözüme kavuşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2017)
İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı şeyleri kabullenmekten kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların nedenlerinde biraz da kendi eksikliklerinizi aramalısınız. Dünü biraz farklı bir dinginlikle geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Kimse sizin fikrinizi değiştiremez. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyorsunuz. Bugün, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Ağırbaşlı ve sakin tavırlarınız sayesinde itibar kazanabilirsiniz bugün. Çatışmacı veya gergin bir ortamda bile kalsanız bu tavırdan taviz vermeyin. Olgunluğunuz sayesinde farkınız ve değeriniz bir kez daha anlaşılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
İlişkiler ve başkaları ile olan paylaşımlar akıcı ilerlemekte. Yeni fırsatlar aradığınız bu dönem şans sizden yana görünüyor. Duygusal açıdan evliliğinizle ilgili gelişmeler size olumlu bir hava getirecek. Bu günlerde iş ortamında sizi yoran ve sorumluluk getiren konulara dikkat edin. Aşırı çalışmanın bedensel olarak sizi zorlaması önemli bir zaman kaybı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2017)
İhmalleriniz iş arkadaşlarınızın gözünden kaçmıyor. Kendinizi bitkin hissediyorsanız, bir kaç gün izin alsanız daha iyi olur. Bugün sizin için pek verimli geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2017)
Para durumunuz vasat. Dönem gerekçe gösterilerek yapılan kesintiler bütün planlarınızı alt üst etti. Sonsuza kadar böyle gitmeyeceği gerçeği sizi rahatlatmıyor. Karamsarlılığa düşmemeli, sabrınızı zorlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2017)
İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed