Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Sağlığınızı, duygusal yaşamınızı, işinizi veya finansal başlıkları ilgilendiren konularda çok fazla şey yapabilecek konumdasınız. Hali hazırda elinizdeki kaynakları ve koşulları en iyi şekilde kullanmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerden bir kısmı, siz farkında olmadan bugünlerde gerçekleşebilir. Bugün alacağınız telefonları iyi değerlendirmeli ve önemli bir fırsata ilk adımı atacağınızı görebilmelisiniz.. Bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülüyorsunuz. Arkadaşınızın, sizin ilginizle kendini daha iyi hissetmesi sizi duygulandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Hayatınızdaki fırsatlarıdeğerlendireyim derkenhayatı kaçırıyorsunuz.Sürekli iş hayatınızaYönelmeniz yüzündenÇevrenizden uzaklaştınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Sağlık ve temizlikle ilgili konular bugün sizi biraz yorabilir. Kontroller ve derleme düzenleme çalışmalarında çabucak bitsin diye aceleye getirmeyin işlerinizi. Rehavet ve özensizlik niyet kötü olmasa bile başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Hayatınızda pek çok yenilik öne çıkmakta. Ancak getirdiği sorumluluklar karşısında hazır olmanız gerekecek. Eğitsel temaların ve yolculukların dikkat çekmesi ile daha fazla çaba içinde olmalısınız. Bu arada yenilenmelerin getirdiği olanaklar size farklı tecrübeler kazandırıyor. Hedeflerinize odaklanmanız halinde karşılığını almakta zorlanmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Başarılı girişimleriniz, yeni atılımlara zeminler hazırlayacak. İş hayatındaki gözü karalığınız bu konulardaki desteklerinizi çoğaltıyor. Bir tanıdığınızın iş sorunları, bugünlerde ona yoğunlaşmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda küçük bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2020)
Bugün sağlık konularına önem vermeniz gereken bir gün . Bazı ufak sağlık problemleri canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed