Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Ayın 12’sine kadar evlilik ve tüm ikili ilişkiler için hassas bir dört gün. Eğer sıkıntı ve mutsuzluk varsa bu dönemde bağımlılıklar çok artabilir, yaşamsal gerçeklerden kaçarsınız. Kuşkular artacaktır, gereksiz isteklerde bulunabilir huysuz olabilirsiniz. Kolay memnun olmayacaks›n›z. Enerjinizi boşa harcamayın ve aşağ›l›k duygusunu yenin. İkili ilişkilere dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kimseyle aranızda geçecek tartışmanın havasını yumuşatmak için ona önem verdiğinizi hissettirmeniz yeterli olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Güne dinlenmiş ve enerjik şekilde başlayacaksınız. Sabah saatlerinde ailenizle birlikte vakit geçirebilir , onlarla bir süredir konuşamadığınız şeyleri konuşabilirsiniz. Öğleden sonra bazı planlarınızı gerçekleştirmek için hareket halinde olabilir ve biraz yorulabilirsiniz. Beklediğiniz bir paket bugün de size ulaşmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bugün her şeyden önce risk ve maceraya düşkünlüğünüz var. Harekete geçmeden önce dününüzü kontrol edin. İkili ilişkiler sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğinizin duygularını size anlatması keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Akrabalarınızı ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Ortaklıklar hayatınızda önemli bir yer tutabilir. Sizi harekete geçirecek olan olanakları beklemeli dışsal koşulların hayatınızda katacağı yenilenmelere odaklanmalısınız. Ortaya çıkacak anlaşmaların hayata geçmesi adına akılcı hareket etmek gerekebilir. Yeni başlangıçların olumlu kazanımları yanında, evlilik hayatınızda olup biten gelişmelere dikkatinizi vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İş yaşantınızda oldukça yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve önemli problemlere yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Hesapta olmayan masraflarınızı kontrol altına almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Yeni projeler üretme aşamasındasınız. Yaratıcılığınızı bu sıralar ön planda tutmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed