Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Venüs ve Uranüs'ün kavuşumu ile beklenmedik seyahatler, yurtdışı planları ya da kariyerinizle ilgili konular önceliğiniz olacaktır. Yine bu konuda yaşadıklarınız motivasyon kazanmanız açısından oldukça yapıcı etkiler barındırmaktadır. Yakın çevrenizden duyduğunuz bazı söylemleri çok fazla ciddiye almayın. Duygusal anlamda gerginlikler sizleri kariyer planlarınızdan veya hedeflerinizden uzaklaştırmasın. Bugün hedefleriniz için gerekli görüşmeleri ve girişimleri yapmanız iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bugün bir acelecilik içersindesiniz. Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Sevdiklerinize karşı tedbirlidavranışlarınız onlaradeğer verdiğinizi gösteriyor.Size karşı çocuksu edalarTakınsa da onun da siziSevdiğinden emin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Komşular arasında yaptığınız sohbetlerinize dışarıdan katılan birinin olumsuz sözleriyle gününüzü berbat etmeyin. Bugün işyerinde amirinizle biraraya gelip çoğu problemi çözebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Bütçeniz sürekli açık veriyor. Ödemeleriniz sürekli olarak aksıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
İletişim konuları kadar fiziksel hareketlilik konusunda da yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde sıklıkla gerek iş gerekse özel konularınız için dışarıya çıkmanız gerekebilir. Eğer sonuçlandırılması gereken bir anlaşmanız varsa bugün işleriniz oldukça bu açıdan oldukça rahat gidebilir. Alacağınız haberlerden bazıları kardeşler ve yakın akrabalar konularında olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Kafanıza takmaya değer bulmadığınız bazı ilişki problemleri var. İş bağlantılarınıza yönelik ikna çabalarınızda olumlu neticeler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
Tahsilattaki problemlerinizi, ödemelerinizi geciktirerek dengelemeye çalışmanız, düşündüğünüz kadar ilkesizlik görünmüyor. Uyguladığınız sıkı ekonomi politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda olmadığınızı biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Kefil olacağınız yakınınız kötü niyetli olmasa bile bu işte biraz başınızı ağrıtacak. Karar sizin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed