Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Partnerinizden gizlediğiniz bazı konular bugün agresyon ve öfke patlamaları ile açığa çıkabilir ve siz bu durumdan en çok yara alan kişi olabilirsiniz. Yine aile bireyleri ile aranızda geçmişte söylenen bazı sözlerin ortaya dökülmesi ile beraber endişe verecek durumlar yaşanabilir. Öfke kontrolünün önemli olacağı bir gün. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Sorunlu ve sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. İşinizde yakın bir zaman sonra terfi edebilirsiniz. Maddi konularda dikkatli olun.<br>Sorunlu ve sıkıntılı bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygularınız çok inişli çıkışı olacak. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler olmasının yanında olumsuz gelişmeler de oluyor. Bu olumsuzluklar yaşadığınız olumlu şeyleri gölgeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
AŞK: Beraberliğinizi çok fazlaciddiye almanız tutarlıolduğunuzu gösteriyor ama aileiçinde buna tepki verenler deolacak. Yılmadan mücadeleetmeniz sonucunda zaferi sizkazanacaksınız.PARA: İşleriniz yoğun. Yapacağınız yeni yatırımlariçin alın teri dökerek para kazanıyorsunuz. Arzuettiğiniz ortamı sağlayacaksınız.SAĞLIK: Fiziksel ve ruhsal baskılara dayanarakoldukça metanetli görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Bir dostunuzdan büyük oranda maddi destek gelebilir. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Evde konuşulanları ona nakletmeyin. Bu, sorun yaratabilir. Gereksiz tartışmalara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Sizi oyalayan ve uğraştıran pek çok konu ile ilgilenmeniz gerekiyor. Günlük işlerin artması ve düzen sağlamanız gerektiren şartlar öncelik kazanabilir. Detay gerektiren işlerinize öncelik vererek zaman kazanabilirsiniz. Aşırı sorumluluk almanızın getirdiği yorgunluklara ise dikkat edilmeli. Sağlık temaları sizi bu dönem çok daha önlemci olmaya itecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Önemli bir konuda sizin fikriniz sorulmadan bazı kararlar alındığını öğrenebilirsiniz. Bazı yetki ilişkilerini onaylayıp kabullenmekte zorlanıyorsunuz. Kolayca değiştirmeniz pek mümkün olmayan sorunlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Uzun zamandır almayı planladığınız bir şey için para biriktiriyorsunuz. Kısa zaman sonra bu isteğiniz gerçekleşecek ve para biriktirmekten kurtulacaksınız. Artık gönül rahatlığıyla paranızı harcayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Köklü ortak bir geçmiş olmasına rağmen, bazı ilişkileri bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir. Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler vermek yerine bu yolu deneyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed