Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
İlişkiler adına bugün adımlarınızı daha dikkatli ve sağlam atmanız gerekmekte. Çünkü duygularınız gel git altındayken karşınızdaki kişiye de bunu yansıtmanız olası. Bu anlamda biraz daha kabuğunuza çekilip belki de kendinizle yalnız kalmanız daha doğru olacaktır. Ayrıca bugün önemli görüşmeler yapabilir, beklediğiniz kişilerden duymak istediğiniz haberleri alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Bugün, özel görüşmelerdeki risk unsuru ciddi boyutlarda. Erteleme şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Çok yakın ilişkide olduğunuz biriyle aşırı bir duygusallık içindesiniz. Bu ilişkideki abartılı beklentilerde tümüyle verici konumunda görünüyorsunuz. İç hesaplaşmalarınızda, arada bir de olsa kendinize yönelik haksız cezalandırmalarınız oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Kırıcı olduğunuz bugünlerde birkaç dostunuzu kaybedebilirsiniz. İletişim konusunda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Doğal becerilerinizi işe yan- sıtma şansı elde edeceksiniz bugün. Yapabilen var mı diye gelen sorulara farkında olmadan el kaldıracaksınız. Pek çoğuna göre özveri gibi görünen çabalar size takdir ve de kazanç getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Bir haksızlığın karşısındasınız. Bu haksızlık sonucu doğacak sorunlarda sizi sorgulama durumundaki kişi bütün gelişmeyi dikkatle izliyor. Bu haksızlığa hiç tepki vermemekle en akılcı tavrı göstermiş olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Bir topluluk içinde paranızı değerlendirme girişimleriniz olabilir. Ama ataklığınızı geri planda tutmanız yine de yararlı olacak. Aile içinde bugünlerdeki yüklü bir alım niyeti, tartışmalı kararsızlıklara yönelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2018)
İradenizi çoğu zaman olduğu gibi bugünde kontrol edebilirsiniz. Çok daha sonraları karşınıza çıkacağını düşündüğünüz sorun karşısında panik yaşamanız yersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed