Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Bazı konularda strateji değiştirebilir veya başarıya giden yolda size yardım edeceğini düşündüğünüz yeni hizmetler veya kurslar alabilirsiniz. Size yeni görev, sorumluluk veya yük yüklemeye çalışan ya da sizi yavaşlatan kişiler olabilir. Dikkatle dinlemeli, kendi seçiminizi kendiniz yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz. Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Kartınız Alfa... İlginç tasarımlar ve düşüncelerle kendinizi tamamen otoriteye şartlıyorsunuz. Öğütlerinizi dinleyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bugün kırıcısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Sevgiyi yoğun bir şekilde hissedeceğiniz bir gün. Çocuklarla anlaşmakta sorun yaşamayacaksınız. Şans oyunları oynamayı seviyorsanız bugün şans sizden yana olabilir. Kazandığınız para beklentinizi karşılamayabilir. Ancak yeni kaynak yaratacak iş fikirleri üretebilecek kapasitedesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Bugün daha fazla sorumluluk almanız, işle ilgili konulara odaklı zaman ayırmanız gerekecek. Yorucu olacak şartları yeniden düzenlemek için yeni planlar yapmanız şart. Yaptıklarınızın herkes tarafından görülebileceği fırsatları kullanarak ilerleyebilirsiniz. Yapıcı olmanız halinde süregelen engelleri aşma şansınız olacak. Aile içi ilişkilerde ılımlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Bazı iş ilişkilerinizde doğru değerlendirmeler, bazı başarılara endeksli görünüyor. Duygusal bazı yakınlaşmalar içindesiniz. Bu ilişkilerin başarılarınızdan nasıl etkileneceğinden emin olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve beklemediğiniz bazı sorunlar gündeme gelebilir. Maddi konularda ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2020)
İş yaşamınızda atılım yapmanız için her şey hazır. Biraz cesarete ihtiyacınız var. Size cesaret verenlerin görüşlerini dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed