Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Düşünce ve davranışlarınızda ani ve kesin değişiklikler yapabilirsiniz oysa anında karar verme yeteneğiniz var, bunu hatırlayın ve kullanın. Sürüncemeli tartışmalardan kaçının. Fikirlerinizin iyi kullanılamamasının nedeni organizasyon yokluğu olabilir, buna yönlenin ve yönlendirin. Bugün ve belki de yarın sevdiğiniz birisi sizi çabuk kızdırabilir, kendinizi kontrol edin. Karışık duygular içinde olabileceğiniz bir döneme girmek üzeresiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bugünlerde çok yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Taşralı olan arkadaşınıza buradaki yalnızlığını hissettirmemeye çalışacaksınız. Kafanıza dünden beri takılan konu, birkaç gün içinde aydınlık kazanacak. Aile ilişkilerinizde biraz daha verici olmanız gerekiyor. Kardeşlik bağlarının ağırlığını dar günlerinizde çok iyi anlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bugün duygusal anlamda eksiklik yaşayabilirsiniz. Partneriniz size karşı ilgisiz davranıyor. Bu da sizi mutsuz ediyor. Ancak bu sadece sizin bakış açınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Çok çabuk sinirlenme ve en ufak tepkide gerilme riskiniz olabilir bugün. Sinirleriniz zaten yıpranmış. Bu nedenle bugün bam telinize dokunacak kişilerden uzak durmaya çalışın. Arkanızdan laf ettirecek tepkilerden kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
İş hayatında dinamik bir gün. Devam eden sorumlulukları ele almak yolu ile ilerleyebilirsiniz. Ancak uzun vadeli mesleki planlarınızda zor bir dönem. Bu konudaki çabalarınızı yarım kalabilir. Daha fazla özveride bulunmanız üstlerin dikkatini çekecektir. Hayatın keyifleri ve çocuklarla ilgili konularda destekleyici konular karşısında kayıtsız kalmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2018)
İş hayatınızda daha iyi fırsatlar yakalamak ve mümkünse işinizi değiştirmek istiyorsunuz. Ama bir yandan da mevcut işinizi riske atmaktan korkuyorsunuz. Risksiz başarı olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Üçüncü şahısların müdahalesi özel hayatınızı karıştırmaya başladı. Güvenli ve sağduyulu yaklaşımlar ilişkinin dışından gelen sorunların ilişkiyi yıpratmasını engelleyebilir. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerde birtakım değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Yakında yeni bir harcamanız olacak. Ama giden paranın karşılığında çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınızdan bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bir yakınınızla ilgili olarak önünüze koyduğunuz soyut hedef, zaman kaybı ve boşa umuttan başka bir şey getirmeyecek gibi. Çok soylu duygularla ama aceleci davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed