Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Size oldukça iyi niyetle yaklaşan birinin biraz çıkarcı olduğunu düşünüyorsunuz. Olumsuz referanslar sizi yanıltıyor. Bu niyetin önünü açabilir ve bu ilişkiye yön verebilirsiniz. Bazı imkanlarınızı gönlünüzden geçtiği gibi kullanamadığınız şeklindeki rahatsızlığınız, çok yakın çevrenizde sonradan düzeltemeyeceğiniz kırılganlıklar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Aşık olduğunuz kişi bugünsizden uzak kalabilir amaaklınıza ihanet konusu takılıyor.Böyle karmaşık düşünceleriaklınızdan çıkarmalısınız.İşlerinin yoğunluğu sebebi ile sizeayıracak zaman bulamıyor.PARA: Renkli gün geçirerek hem eğlenip hempara kazanacaksınız. Bu para sağlayan işinizindedeğişime açık olduğunuzun göstergesi.SAĞLIK: Ayaklarınızda ağrı hissedebilirsiniz.Dinlenmeniz gereken günler içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bu içinde bulunduğumuz günlerde sizi yoracak bazı yeni görevler üstlenebilirsiniz. Ancak eğer geçtiğimiz kısa vadeli dönemde kendinize yeni şeyler katmış ve tecrübenizi artırmışsanız bu görevin altından rahatlıkla kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş hayatında ilerleme elde edebileceğiniz şartlar sürmekte. Son derece yaratıcı etkilerle isteklerinize odaklanabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek bu olumlu gelişmelerle yeni görevler gündeme gelecek. Tamamlanması gereken konuları ise gözden kaçırmamanız gerek. Eğitim hayatınızla ilgili başlangıçlar ise kararlarınızda yenilenmeler yaşayacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sabah saatlerinde amirinizle yanlış anlaşılmadan kaynaklanan ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu tartışma ne kadar moralinizi bozsada neticede bir yanlış anlaşılma. Yoğun bir iş günü ayrıca başka iş arayışlarınızda da olumlu gelişmeler olabilir. Yeni bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz ve bu sizin ne zamandır beklediğiniz fırsat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Ödemelerinizin sıkıntısını erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sık, sık düşündüğünüz, ama bir türlü aramadığınız biri var. Bugünlerde onunla diyaloğu bir görev gibi ele almanızda yarar olacak. Bu vefasızlık başka ilişkilerinizi de olumsuz etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed