Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Bugün özel ilişkiler konusunda en şanslı gününüzde olduğunu söyleyebiliriz. Aşk, sevgi ve romantizm sizi alıp adeta başka diyarlara götürecek ve duygusallığı en hat safhada yaşayıp sevmenin ve sevilmenin size verdiği en güzel hisleri hissedecek ve karşılıklı yapılan fedakarlıklarla ilişkinizi daha da güçlendirecek siniz. Belki en çok üzüldüğünüz konunun yani özlem duygunuzun ilişkinizi daha da özel kıldığını sonradan anlayabileceksiniz. İçinde hasret ve özlemin olduğu bütün sevgiler her ne kadar diğerlerinden bir parça yoksun gibi gözükse de aslında size verilen bir hediyedir.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2018)
Sıkı dostluklarınızı, son zamanlarda çevrenizde oluşan insan kalabalığı içinde kıskanır gibisiniz. Yeni tanışmaların yaşamınıza katacağı renk, nedense bugünlerde gözünüzde büyüyor. Hedeflerinizi tek tek ele aldığınızda ulaşılmaz şeyler olmadıkları çok açık görülüyor. Onları ya hep, ya hiç mantığıyla karşınıza koymanız, bu hedefleri sizden uzaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Kalbiniz tüm sevgilere vedostluklara açık. Bunarağmen aşk konusundakalbinizi boşaltmışsınız.Yapacağınız iş anlaşmalarıyeni kazanç kapılarısağlayacak, şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
İşinize konsantre olmak sayesinde elle tutulur sonuçlar ve dikkate değer ilerlemeler elde edebilirsiniz bugün. Nihai planı ve belki de görev dağılımını siz yapmalısınız. Ancak işe emek koyan herkesin fikrini almaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Bugün daha sabırlı olmalı, geçmişin etkilerinden uzak durmaya çalışmalısınız. Yurt dışı bağlantıların getirdiği gelişmeler oldukça önem kazanabilir. Yeni kişilerle tanışacağınız bu dönem, eğitim hayatınıza ilişkin konular da gündemde olabilir. Çalışma şartlarında daha fazla emek vermek, arka planda kalarak faydalı sonuçlar almak mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2018)
İş hayatınızda bugün gergin ve huzursuz saatler geçireceksiniz. Amirinizden aldığınız bir haber sizi bugün ani bir sıkıntıya sokabilir. Bu durum sizi fazlasıyla yoracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2018)
Günlük küçük harcamalar bütçe yapmaya duyduğunuz ihtiyacı her geçen gün daha da arttırabilir. Büyük harcamalar yapmadığınız için paranızın nasıl tükendiğini anlamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2018)
Daha dingin bir tempo içine girmenizde yarar olacak. Son günlerdeki hareketlilikler sizi yıpratmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed