Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Yakında meydana gelecek olaylar yapısal değişikliklere neden olabilir. Olacakları alışık olduğunuz bakış açısıyla değil farklı bir perspektiften değerlendirmeniz gerekecek. Aramanız veya dikkatli bakmanız bulmanızı sağlayabilir. Olan biten şeyler kafanızı karıştırabilir veya karışık olayların içne girebilirsiniz. Evinizi, hayatınızı veya pozisyonunuzu daha iyi hale getirmeye odaklanmalısınız. Fikirleriniz açık ve net, yapmanız gereken doğru bir hareket planı sadece. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2019)
Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor. Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
AŞK: Endişeli bir şekildepartnerinizin sizi ne zamanterk edeceğini meraketmeye başladınız. Ancak osizi hiçbir zaman terketmeyecek merak etmeyin.PARA: İşinize olan ilginizaşikar ancak daha iyiyi istemekkonusunda hızlı davranıyorsunuz. Ancakhayatı bu kadar hızlı tüketmeyin.SAĞLIK: Duygularınızın yıpranması doğal.Kendinize dinlenme payı bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
İstediğiniz bolluğu kavuşmak için başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermeniz gerekiyor. Her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde edeceksiniz. Bugün iddiacı konuşmalarınızla bazı kişileri kendi tarafınıza çekeceksiniz. Duygusal hayatınıza yepyeni bir soluk gelecek. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Pek çok konuda sizi kısıtlayan ve karamsarlık yaratan etkiler söz konusu. Kendinizi hapis duygusundan uzak tutmalı, gereken önlemleri almalısınız. En azından şu kısa dönemde geçmişin getirdiği sorunlarla baş etmekte ısrarcı olmaktan kaçının. İşte ve parada sağlamaya çalıştığınız güven ve yeni planlar sizi yeterince meşgul edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2019)
İşyerinizde ekonomik kriz gerekçe gösterilerek istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç güne kalmadan yaşayacağınız bir gelişme bu düşüncenizi haklı çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2019)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2019)
İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Daha hesaplı yaşamaya çalışabilir, bugünlerde birikiminizi arttırma uğraşı içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2019)
Bugünlerde önlem almamanız halinde, maddi anlamda bir sarsıntı yaşayabilirsiniz. Sonuca çabuk ulaşmak için zorladığınız bir mesele, size biraz pahalıya mal olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed