Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Duyacağınız ya da daha önce duymuş olduğunuz bazı dedikodular sizi biraz endişelendirebilir. Bu gibi temelsiz şeylere dayanarak birlikte olduğunuz insanı bunaltma eğilimindesiniz. Kafanızdan kuruntuları atıp, olumlu şeyler düşünmeye çalışmalısınız çünkü zaten olumsuz düşünmenizi gerektirecek bir durum yok. Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan da uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın.. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Çok kolay dost ediniyorsunuz. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Bu arkadaşınızla geleceğinizle ilgili bazı planlarınız olacak. Önümüzdeki günlerde hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlem yüklüsünüz. Onlara kısa ziyaretler yapmayı istiyor, ama buna zaman bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Sevdiğiniz kişi ile ağız dalaşı yapmak istemiyorsunuz. En doğru hareket sizler adına böyle olması aksi taktirde kavgalarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Grup içinde olmaktan keyif alacağınız ama birebir iletişimde zorlanacağınız bir gün. Bireysellik işin içine girince özellikle maddi konularda çıkar çatışmaları olabilir. Hoşgörü önce sizden gelse iyi olmaz mı? Yüksek idealleriniz, çevrenizle çok uyumlu. Vizyonunuzu onlara da aktarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Karşınıza çıkan fırsatlar sizi heyecanlandırıyor. Verdiğiniz emekler ve eğitim hayatına ilişkin hedefler üzerinde durabilirsiniz. Hayatınıza girecek kişilerin desteği ise unutulmamalı. Ancak farklı görüşler ya da hukuki konular bazı problemler yaratabilir. Bağlantılarınızı korumak adına daha fazla uzlaşı ve uyum içinde olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Bugün işyerinde ateşli bir konu açılabilir. İfade biçiminize dikkat etmeyecek, ses tonunuza hakim olamayacaksınız. Bu tutumunuz haksız çıkmanıza neden olabilir. Sakinliğinizi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Parasal konularda çıkacak sorunlara objektif yaklaşmayı bilmeniz bu sorunları daha kolay aşmanızı sağlayacaktır. Bugün isteklerinize ulaşmanız için çalışmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2018)
Biraz da menfaatlerinizi ön plana çıkartmalısınız. Önemli bir konuda sergilediğiniz özverinin muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed