Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Duyacağınız ya da daha önce duymuş olduğunuz bazı dedikodular sizi biraz endişelendirebilir. Bu gibi temelsiz şeylere dayanarak birlikte olduğunuz insanı bunaltma eğilimindesiniz. Kafanızdan kuruntuları atıp, olumlu şeyler düşünmeye çalışmalısınız çünkü zaten olumsuz düşünmenizi gerektirecek bir durum yok. Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan da uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın.. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bazı sonuçlar beklediğiniz gibi çıkmadı. Elimden geleni yaptım, diye bir avuntunuz var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeye değer. Aile içinde biriyle birtakım problemler yaşıyorsunuz. Bu problemlerin önü alınamayacak yerlere varmasından çekiniyorsunuz. Bunun kuruntu olduğunu düşünenler haklı çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Her açıdan asabi görünüyorsunuz. Çevreniz bu duruma tepki verecek. Dostlarınızı üzmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bugün kendinizi göstermek, fikir mücadelelerinde yol almak, mantıklı ve objektif kararlar alabilmek açısından değerli bir gündesiniz. Olaylara sadece kendi pencerenizden bakmadığınız sürece mutluluğunuz daha da artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Daha sabırlı olmanız gereken koşullar var. Sizi kısıtlayan gelişmelere direnmeden kabullenme içinde olmalısınız. Ortaya çıkan değişiklikler iş hayatında beklemediğiniz olayları gündeme getirebilir. Sorumluluk almaktan korktuğunuz bu dönem risk altındasınız. Acele karar vermemeli, akılcı yanlarınızla bu dönemin geçmesini beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda zaaflı birileriyle konuşma niyetiniz pek netice vermeyecek gibi görünüyor. Sert görünme çabanızla, içinizdeki yumuşaklığı saklayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Maddi probleme düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz. Hızla yaklaşan büyük bir ödeme sizi bugünden düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Huzursuz yengeçler bugün biraz daha gergin ve tartışmaya açık olabilir. Sabah saatleri özellikle ikili ilişkilere ve ev hayatına değişiklikler getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed