Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Belli bir işiniz, maddi girişimleriniz veya yaratıcılık gerektiren planlarınız konusunda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinleyin. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamın içinde kendinize gereksiz problemler çıkartmamalısınız. Zaman, zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Bugünlerde nedenini bilemediğiniz bir doyumsuzluk içindesiniz. Sınırlandığınızı hissettiğiniz konularda daha cesaretli ve girişimci olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
AŞK: Gönül ilişkilerinizde bugünkarmaşık fikirlere sahipolabilirsiniz. Dengenizikaybetmiş gibisiniz. Oysa her şeykontrol altında. Sevdiğiniz kişibugünlerde biraz duygusal. Onakarşı sert olmamalısınız.PARA: Grup ve organizasyon işlerinde mükemmeliarıyor ve başarıyorsunuz. İş arkadaşlarınız bugünsize olduğundan fazla iş yüklüyorlar.SAĞLIK: Soğuk algınlığına karşı kendinizikorumalısınız. Bol dinlenme sizin için en hayırlısı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Sevindirici haberler alacağınız bir gündesiniz. İlişkinizle ilgili karamsar düşüncelere kapılmayın. Sevdiğiniz kişiyle olan duygularınızı açıkça söylemelisiniz. İşinizde yaşadığınız olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
İş hayatınızdaki olumsuzlar bir türlü bitmek bilmiyor. Bugünde amirinizle aranızda bazı tartışmalar geçecek ve iş arkadaşlarınız sizi bu konuda yalnız bırakacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflar gösterebiliyor. Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye endeksli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Hareketli ve canlı bir gün olabilir ama ikili ilişkilerde her şeyin yolunda gideceğini düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed