Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Bugün kendimize yapılmasını istemediğimiz bir durumu başkasına da yapmak istemeyeceğiz. Empati duygumuzun en üst seviyede yaşanacağı, birbirimizi daha iyi anlayabileceğimiz güçlü etkilerle dolu bir gün. Yani hatalarımızı objektif bir şekilde görüp İlk hatalının bizolduğu görecek ve bundan sonraki ahkâmlarınızda daha insaflı olacağımız bir gün geneli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Kafanızdaki küçük doyumları ilk fırsatta değerlendirmelisiniz. Çevrenizdeki girişimci insanların başarıları, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor. Esasında geniş biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2019)
AŞK: Duyduğunuz her şeyigözlemlemeye başladınız.Etrafınızdaki insanların özelhayatlarını bu kadar meraketmeyin. Özellikle de ailenizi bukonuda çok taciz ediyorsunuz.PARA: Düne oranla bugünkendinizi iş arkadaşlarınızla daha uyumluhissediyorsunuz. Bu yüzden de çalışırken sıkıntıçekmiyorsunuz. Maddi açıdan sorununuz yok.SAĞLIK: Aşk hayatınızda yaşadığınız heyecan vesıkıntılar bugün tedirgin olmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Maddi varlığınızdan yararlanmak isteyen, sizden para desteği bekleyen kişiler olabilir bugün etrafınızda. Eğer yaralara merhem olacaksa ne âlâ. Ancak paranın kolay kazanılmadığını ve emeğinizin değerli olduğunu bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Bugün işe dair konular oldukça hareketli gözüküyor. Başarıya odaklı ve gayretlisiniz. Ancak gün içinde sabrınız ve dikkatiniz sınanabilir. Aksiliklere ve ani gelişmelere hazırlıklı olun. Özellikle bürokratik işlemleriniz bir hayli uzun sürebilir. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde bezgin bir havaya bürünmemeye dikkat edin. Sorumluluklarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Birtakım işlerin son ana bırakılması, yeni yoğunlukları getirebilir. Gelecek günlerde çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler, henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vereceğiniz bir gündesiniz. İki ayrı yerden para beklentisi içine girebilir ve bu konuda sabırsızlandığınızı hissedebilirsiniz. Temkinli hareket etmenize rağmen beklentiniz dışında bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2019)
Bugün güzel uğraşlar içerisindesiniz Bu uğraşlar sizi duygusal yönden motive ediyor ve sizi yaşama bağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed