Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Yakın arkadaşlarınızdan birinin hayatı ile ilgili öğrendiğiniz yeni şeyler sizi şaşırtabilir ve bu noktada kendi yaşamınızdan bazı durumlara da şüphe ile bakmanıza neden olabilir. Sosyal ortamlarda bulunacağınız ve yakın arkadaş çevrenizle hoş sohbetler geçireceğiniz bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Şu günlerde dayanılmaz bir yenilenme ihtiyacı duyacak, zorlama şeyler yaşamak istemeyeceksiniz. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güven verici durmuyorsunuz. Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle bir türlü barışamıyorsunuz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, sizi bunu takıntı haline getirmekten kurtarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Venüs'ün burcunuza geçmesi neşenizi yerine geliyor. Olaylara karamsar bakmanın artık bir anlamı yok. İçsel coşkularınızın sizi yönlendirmesine kendinizi bırakmalısınız. Karşı cins üzerinde etkinizi oldukça yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Kalbinizi kıran kişi, bugün karşınıza çıkacak. Onu gördüğünüz zaman ani tepkiler vermek yerine sakin bir tutum sergilemeye gayret edin. İşinizde fazla hedef koyuyor, sonra bunlar arasında bocalıyorsunuz. Uzun süre ören bazı sebeplerle ara verdiğiniz spora yeniden başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Sizi iyimser ve hevesli kılan şartlar içindesiniz. Yerleşimi içine alan konularda önemli ilerlemelerle işe başlıyorsunuz. Yakınlar ve baba ile alakalı konularda olumlu bağlar göze çarpıyor. Aynı zamanda elinizdeki maddi kaynakları toprağa ait temalara yönlendirmekte şanslı bir dönem olabilir. Evde daha fazla konfor getiren yenilikler yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Son derece hareketli ve çeşitli konulara yöneldiğiniz bir dönemdesiniz. Bugün daha çok kişisel çalışmalarınıza önem verecek, kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Ertelemek zorunda kaldığınız özel harcamalarınız için harcama yapabilecek duruma geldiniz. Epeydir bu günleri bekliyordunuz. Kısa vadede maddi bir problem gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Yoğun iş temponuzu yavaşlatın. Hayatınızı sevdiğinizin insanların istekleri üzerine kurmayın. Kendinizi ve sağlığınızı düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed