Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa karşınızdaki insana isteklerinizi zorlayarak yaptırmaya çalışmamalısınız. Böyle bir durumda sizin düşündüğünüz doğrultuda ilerleme kaydetmeyecektir. Aşk ilişkilerinizde veya evlilik hayatınızda beraber olduğunuz kişiye baskı uygulamamalı ve son derece temkinli davranmalısınız. Gerçi siz eninde sonunda şansınızın büyük yardımıyla olumsuzluklardan çabuk sıyrılacaksınız ama olsun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Moralinizi bozmak isteyen kötü niyetli insanların farkında olmanıza rağmen, onlarla görüşmekten vazgeçmiyorsunuz. Özellikle işyerinizde başarınıza gölge düşürmek isteyen iş arkadaşlarınız olabilir. Siz gerçekten başarılı bir döneme girdiniz ve bunu hakettiniz. Yepyeni insanlarla tanışma şansı yakalayacağınız bir gün sizi bekliyor. Eski arkadaşlarınızla karşılaşmanız da mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
AŞK: Güvenmekte sıkıntıyaşıyorsunuz. Bugünlerde özellikleetrafınızdakilerin yaşadığı bazıdeneyimler sizi çok etkiledi. Buyüzden kendi partnerinize karşıtavır almanız onu çok şaşırtıyor.PARA: İş hayatınızda risk almayıseviyorsunuz çünkü genellikle başarılı oluyorsunuz.Ancak bugünlerde riske girmemeniz daha iyi olacakgibi görünüyor. Ciddi paralarla oyuna girişmeyin.SAĞLIK: Ayak bileklerinizdeki ağrı günü ne kadaryoğun geçirdiğinizi size hatırlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Sabırla çalışarak hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Israrcı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar moralinizi bozmasın. Yakında herşey normale dönecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Bugün iş ve çalışma konularında yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Günün ilk saatleri sizin için daha verimli geçecek. Ancak öğleden sonra programınızda bazı aksaklıklar meydana gelebilir. Epey çaba göstermeniz gerekecek. Aldığınız hizmetlerde gecikmeler yaşanabilir. Günün sonunda kendinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle tavırlarını değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi yeni fırsatlar ortamına sokacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
İlişkilerinizdeki yanlış yaklaşımların neticesinde, girdiğiniz yoldan dönmek, ya da amaçladıklarınızdan vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni iş bağlantılarının yaşanacağı, düşüncelerin çıkış noktası bulabileceği deneyimlere hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Belli yerlere danışmadan alamayacağınız kararlar var. Kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Size duyulan güven de belli sınırlara dayalı. Bu sıralar kredinizi zorlamamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Kendinizi bugün geçmiş günlere nazaran daha rahat hissedebilirsiniz fakat bu sorumluluklarınızı unutmanızı gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed