Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Merkür’ün doğru harekete geçmesi, iş hayatınızı veya refah seviyenize katkısı olabilecek başlıkları ilgilendiren konularda, yüksek yaratıcılıkta fikirlerinizden bahsetme ve faydasını görme olanağını sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2021)
İçinize kapalı ve güvensiz bir görünüme sahip olabilir, sevdiklerinize karşı duygularınızı gizleme eğilimi gösterebilirsiniz. Aslında yakınlarınız ve arkadaşlarınızdan ilgi görebileceğiniz bu devrede onlara gereken özeni gösterirseniz duygusal paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Geçen günlerde attığınız adımları yeniden gözden geçirmek, değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Mantığınızla hareket etmeyi tercih ediyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin endişelerini artırmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Bugün her ne iş yaparsanız yapın zihninizi biraz olsun özgür bırakın. Her zaman yaptığınız şeylere yeni bir bakış açısı getirmeye ihtiyacınız var. Olmazları bir kenara bırakıp “neden olmasın”la başlayan cümleleri keşfedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Para durumunuza ilişkin yeni planlar peşindesiniz Gelişmeleri iyi yönetecek enerjiyi kendinizde bulabilir, akıllıca çözümler üretebilirsiniz. Önemli anlaşmalardan destek görmek yatırım planlarınızı ele alacağınız imkanlar getirebilir. İş hayatına yönelik projeler de bu dönem sizi sorumlu kılacak. İçinde bulunduğunuz zamanın getirileri küçümsenmeyecek boyutta olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Son zamanlardaki durgunluk, sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise vazgeçilmezliğinizi sürdürüyorsunuz. Yarım bırakılmış, ertelenmiş çözümsüzlükler sizin tarzınız değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Kabullenemediğiniz nedenlerle, çok düzenli bütçe hesabınızdaki oynamalar canınızı sıkıyor. Geçenlerde elinizden çıkan büyük miktardaki para, bütçenizdeki etkisini bir süre daha sürdürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Günlük almanız gereken bir ilacı sakın unutmayın. Doktorunuzla yeniden randevu almanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed