Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Sevildiğinizi ve sevdiğinizi hissetmek isteyeceğiniz, duygusal gücünüzü tekrar yakalayabileceğiniz bir gün. Gereksiz kıskançlık krizlerinden ve partnerinize duyduğunuz anlamsız şüphelerden kendinizi arındırın. Zira bunların aslı astarı olmadığı gibi kafanızda bazı önyargılarla hareket etmeniz sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Eğer seviyorsanız bunu söyleyin seviliyorsanız da bunun keyfini çıkartın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2018)
Günün ilk saatlerinde biraz gerilimli olacaksınız. Ancak beklediğiniz haber geldikten sonra rahatlayacaksınız. İç dünyanızın zenginliği ile dileklerinize ulaşabiliyor, azimle çalışmalarınızın karşılığı alıyorsunuz. Ancak sevdiklerinize de zaman ayırmalı onların bazı yüklerini hafifletmelisiniz. Ailenizle olan ilişkinizde zaman zaman çok çıkarcı davranabiliyorsunuz. Bu durum onları çok rahatsız etse de size belli etmiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
AŞK: Bugün yeni biri ile bombagibi aşk hayatının içinedüşeceksiniz. Bu beraberliğinizuzun sürmeyebilir ama fırtınalı biraşk görünüyor. Diğer gruplar isevar olan aşkları ile olumsuztartışmalar yaşayabilirler.PARA: Güzel, sürprizli gün olacak. Beklenmedik işteklifleri alacaksınız. Yıldızınız size çok özel fırsatsunuyor ancak değerlendirmek sizin elinizde.SAĞLIK: Düşmanlarınızı tanımalısınız. Ani birağız dalaşı moral çöküntülerinizi tekrarlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Aşk hayatınızla ilgili beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızın esiri olmadan, çözüm üretmek yoluna giderseniz mutlu olmanız mümkün. İş toplantılarınızda birtakım aksilikler çıkabilir. Sözleriyle sinirlerinizi bozmaya çalışanlara karsi sabırlı ve ılımlı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Kendinizi gösterebileceğiniz keyifli uğraşlar peşindesiniz. Ancak bir yandan da yaratıcı konularda değişik temalar peşindesiniz. Başarıya odaklı olmanız size yeni fırsatlar yanında destek alabileceğiniz şartlar getiriyor. Keyiflere gidebilecek harcamalarda ise dikkatli olunmalı. Aşk hayatınızda bu dönem yolunda gitmeyen bazı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2018)
İş yerinizde sürekli hareket halindesiniz ve kişisel konularda atılımlar yapabilirsiniz. Bugün ticari bağlantılarınız ve eğitimle ilgili ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilir ama üstesinden gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2018)
Alabileceğiniz bir destek hayatınızı hiç olmazsa geçici olarak biraz rahatlatabilecek. Biraz sıkışıklığınız var, ama yine de bir yakınınızdan destek isteyip istememekte kararsızlık çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2018)
İlgili olduğunuz konulara ilgisiz kalmaktan vazgeçin. Dışınızda gelişen koşullar, her an sizi istemediğiniz tartışmaların içine alabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed