Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Biraz zorlayıcı etkiler altındasınız. Özellikle, siz hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcinsle olan ilişkileriniz gerilimlidir. Maddi konularda da sıkıntılarınız olabilir. Beklenmedik durumlarda ve beklenmedik şeylere aşırı sinirlenebilirsiniz. Yanlışlıklar ve hatalardan kurtulabilmeniz oldukça zor gibi görülüyor. Bazı kimselerden, sizde nefret uyandıracak davranışlar gelebilir. Kararsız ve dağınık yapıdasınız. Fikirleriniz genellikle uygulanabilir şeyler olmakla birlikte bazıları da sizi bloke edebilir. Eski yöntemlerinizin ve davranış tarzınızın büyük bir kısmı şimdi size gayritabii görünebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2021)
Bugün duygularınız çok karmaşık olacak. Zaman zaman karşılaştığınız olaylara gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Özellikle aile yakınlarınıza karşı çok sert tutumlar sergileyebilirsiniz. Bugün bazı planlarınızı gerçekleştirememek sizde gerginlik yaratabilir. Akşam saatlerinde kendinizi biraz daha sakin hissedebilirsiniz. Alacağınız bir haber sizi sevindirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Her konunun iyi yönlerini bularak mutluluğun kapısını araladınız. Sürpriz bir haber sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Maddi paylaşımlar, işten gelen paranın nasıl bölüşüleceği ve nerelere yatırım yapılacağı gibi konular gündemde olabilir. Paradan para kazanan ve biriktiren değil de yeni iş imkânları yaratan yatırımları tercih edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Ortaklıkların parasal yanı gündeminizde önemli bir yer tutacak. Uzun zamandır ortak harcamaların artması ile çözüm arayışlarınız hızlanmakta. Aynı zamanda başkalarının maddi imkanlarına daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Finansal anlaşmaların aksayabileceği bu dönem, risk taşıyan etkiler size sorumluluk getirebilir. Uyanık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2021)
Bugün küçük bir övgü sizi mutlu edebilir. Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir. Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2021)
Bugün bir miktar daha önlemci olmanızda fayda var. Günün başlarında alacağınız maddi içerikli haberler öğleden sonra daha çabuk davranmanıza sebep olabilir. Spekülatif para hareketleri alacağınız parasal kararlarda etkili olmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2021)
Kendinize olan güveninizin tam olması ve kararlı yaklaşımlarınız başarı kazanmanızı sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed