Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bazen zorlayarak istediğinizi elde edemeyebilirsiniz, beklemek ya da arka planda kalmak süreç içinde daha iyi sonuç verebilir. Fazla konuşmak yerine uygulamaya geçmenizde fayda var. Doğru zaman ve yer tahlili yaparak yapılması gerekenleri yapmalısınız. Resmi kuruluşlarla ya da otorite konumundaki kişilerle sorunlar yaşayabilirsiniz veya seyahatler sırasında aksilikler yaşanabilir. Çok fazla fikir sahibi olmadığınız yerlere seyahat etmekten kaçınmalısınız. Bildiğiniz yerlerde bildiğiniz kişilerle zaman geçirmeye çalışın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bir ilişkinizde, arkadaşınızı savunurken göstereceğiniz eleştirel tavır, uzun sürecek yeni sorulara yol açabilir. Arkadaşınızı savunduğunuz konusunda kuşkulara neden olacaksınız. Geçmiş bir olayla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söylenenler ve yapılanların zaman zaman dengesizlik göstermesi kapanmış defterleri yeniden açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
AŞK: Yaşamış olduğunuzbirliktelik için söz sahibi olmakisteyenler var. Çabuk öfkelenerekmeydan okumayakalkışabilirsiniz. Partnerinizinkulağına gidecek diyetasalanmayın. Kıvrak zekanızla vesükunetle bunu başarmayı bileceksiniz.PARA: Bugün parasal meselelerinizde şansyüzünüze gülüyor ve talihiniz çok açık.SAĞLIK: Öksürük şikayetiniz çok doğal. Fazlasigara tüketerek ciğerlerinizi mahvediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Adımlarınızı sağlam atıyor, en küçük detayları bile ustaca değerlendiriyorsunuz. Yapacağınız çalışmalarla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Olayları en küçük detayına kadar incelemeniz iyi bir davranış. Ancak bunu abartmayın. Kişisel becerinizi işinize yansıtarak başarılı oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Kariyerinizle ilgili konularda önemli bir dönemeç. Artık mesleğinizle ilgili deneyimlerinizi toplumun karşısında. Daha fazla sorumluluk almak, yön arayışı içinde olmak birinci gündeminiz. Yaratıcı etkilerin akıcı kullanımı ile başarı sizi tatmin edecektir. Parayı içine alan ortaklaşa işler ise sorun olabilir. Abartılı kararlarınız kaynaklarınızı zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Kritik bir gündesiniz. İş yerinizdeki gelişmeler sinirlerinizi zorlayabilir. Tarafsız ve soğukkanlı olmaya bakın. Bu gerginlikler aile yaşamına da yansıyabilir. İletişimin hızlı aktığı ve sözlerinizin dikkat çekeceği bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz. Ama projeleriniz içir esaslı paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz. Kendinizi sıkmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Köklü ortak bir geçmiş olmasına rağmen, bazı ilişkileri bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir. Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler vermek yerine bu yolu deneyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed