Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda duygu ve düşüncelerinizi gözden geçirin. Gezegenler faydalı çözümler bulmanıza yardım edecektir. Sizi uzlaşmaya zorlayan ya da kontrol etmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sempatikliğinizi korumanız ve aklınızı kullanmanız zor durumları hafifletmenizi ya da kendinizi göstermenizi biraz olsun kolaylaştırabilir. Evle ilgili değişiklikler söz konusu.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Güne çok iyi başlayacaksınız. Epeydir kendinize zaman ayıramıyordunuz, bugün yapmak istediğiniz pek çok şeyi gerçekleştirebilmeniz için gerekli zemini bulabilirsiniz. Akşama doğru telefonlaşacağınız biriyle buluşabilirsiniz. Sizinle paylaşmak istediği bazı sorunları var. Siz de ona destek olmayı istiyorsunuz, aranızda derin bir sohbet geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
AŞK: Partneriniz izah ederekanlatım tarzınızdan hoşnut. Kavgagürültü yerine konuşarakanlaşma size çok yakışıyor. Endoğru hareketiniz bu olsa gerek.Sorunları aşmış görünüyorsunuz.İŞ: Güven duyduğunuz kişilerdenparasal konularda fikir alabilirsiniz. Hızlıdüşünerek en iyisini uygulayacaksınız. Sorunsuzgün geçirmeniz sizlere neşe ve huzur katıyor.SAĞLIK: Dünden bugüne çok güzel hazırlıklaryaparak her şeyin üstesinden geliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Bugün karşınıza çok büyük bir iş fırsatı çıkabilir. Ancak bunun gerçekleşmesi için kararlı davranmanız gerekiyor. Kendinize inanın ve güvenin. Sevdiğiniz biri yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Haftanın ilk gününde oldukça keyiflisiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak, duygularınızı ortaya koyabilmek sizi girişken kılıyor. Hayatın keyifli yanlarını yaşamak isterken, aşırı harcamalarınız dikkat çekecektir. Aynı zamanda spekülatif konularda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Dikkatinizi yaratıcı konulara vererek istediğiniz pek çok yeniliği yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Bugünlerde mesleki becerinizi arttıracak çalışmalar içine girebilirsiniz. Biraz daha parasal birikime ihtiyacınız var. Düşündüğünüz değişiklikler biraz masraflı görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Uzun zamandır almayı planladığınız bir şey için para biriktiriyorsunuz. Kısa zaman sonra bu isteğiniz gerçekleşecek ve para biriktirmekten kurtulacaksınız. Artık gönül rahatlığıyla paranızı harcayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Sağlığınız konusunda çok dikkatli davranmalısınız ve ani hareketlerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed