Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Geldik kocaman bir yılın sonuna daha. Sizler için zaman zaman keyifli geçse de bazı zamanlar yoruldunuz ve kırıldınız. Arkanızda bıraktığınız bu yıl sizlere çok şey öğretti. Şimdi gümbür gümbür bir 2018 yılı geliyor. Hayatınızda büyük değişim ve dönüşümü hissedeceğiniz bir yıl. Belki evlilik belki terfi belki şehir değişikliği bakalım kutudan ne çıkacak. Mutlu seneler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugün kendinizi çok yorgun ve birçok konuda isteksiz hissedebilirsiniz. Özellikle daha önceden yapmayı ihmal ettiğiniz bir işiniz bugün gözünüzde çok fazla büyüyebilir. Bugün öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizi oldukça şaşırtacak. Bu günlerde kafanızda tatil planları var. Bunu hayata geçirmek için birilerinden yardım bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Sevdiğiniz kişi ile ağız dalaşı yapmak istemiyorsunuz. En doğru hareket sizler adına böyle olması aksi taktirde kavgalarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatleruzun zamandır ihtiyacınızolan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır.Katılacağınız bir toplantıda eski arkadaşlarınızlabirlikte olma fırsatı bulacaksınız.Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor. Sevdiğinizlebirlikteliğiniz uyumlu şekilde devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2017)
İş yaşamınızda düşüncelerinizi kendinize saklamayı tercih edeceğiniz ve bir çok yeni plan yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ve düşünceleriniz anlatmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Daha çok iç dünyanıza döneceksiniz ve işinizle ilgili konularda güvensizlikler yaşayabilirsiniz. Detaycı düşünme yeteneğinizin artması ve gözlemleme yeteneğinizi iyi olarak kullanmanız sizin için başarılı sonuçlar getirici nitelikte olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak. Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Sağlığınıza özen göstermeniz hoş bir şey ama çevrenize bunu fazlaca yansıtmanız hoş bir şey değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed