Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Belli konuların tekrar ele alınması ya da belli düzenlemeler yapılması gerekebilir. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda yapacağınız değişiklikler kişisel gelişiminiz ve konuyu ilgilendiren herkes için önem taşıyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bugünün geçmişteki unutulmaz anıları bir bir aklınızda. Ama onu aramamaya kararlı görünüyorsunuz. Oysa ki bugünü, unutulmaz eski dostlukları anma günü ilan edebilirsiniz. Karakterinizde çok iyi gizlediğiniz ödünsüzlüğü su yüzüne çıkarmadığınız zamanlar, harika ilişkiler başlatıyor ve mevcut ilişkileri kalıcı dostluklara dönüştürebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Kartınız Barış... Performansınız herkesi şaşkına çevirebilir. İçiniz öylesine kıpır kıpır ki durduğunuz yerde duramıyorsunuz. Yakın dostlarınız sizin bu halinizi beğeniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirme çabasına girmeyin bugün. Aslında farklılıkların çok daha geliştirici olacağı etkiler altındasınız. Bir organizasyon düzenliyorsanız herkesinki eşit olacak şekilde fikir alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
İlişkiler ve başkalarının sizin hakkınızda düşündükleri önceliğiniz olacak. Zira duygusal yakınlıklarda bazı endişeler ve ifade edilemeyen duygular söz konusu. Ayrıca parasal açıdan eşin veya ortağın kaynakları üzerinde durmanız gerekebilir. Sahip olduğunuz maddi değerleri iyi kullanmalı, sigorta ya da alacaklarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2019)
İş yaşamı için önemli sayılabilecek bir deneyime sahip olmanıza karşın; özellikle şu sıralar karşınıza çıkan sorunları sezgilerinizle çözmeyi tercih edeceksiniz. Önümüzdeki günlerde zamanınızın çoğu toplantılarla dolu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Gerçekçi birisiniz. Hedeflerinizin sıkı tasarruflara endeksli olduğunu biliyor, paranızı çok dikkatli kullanıyorsunuz. Bu özelliğinizle hayatın hoşluklarını kaçırdığınız iddiası, size biraz bohem geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Daha önceden ilginizi çekmeyen bazı konulara karşı merak duyabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed