Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Finansal anlamda değişimi başlatmak için kemerlerinizi bağlayın. Bu bir borcun bitişi ya da maaş artışı olabilir. Bu kapsamda aklınızda olan bazı şeyleri hemen almak isteyebilir veya paranızı değerlendirmek adına geleceğe dair bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda aceleci olmadan dikkatli harcama yapmalı giderinizin gelirinizden fazla olmamasına dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Günlük yaşamınızda bugünlerde durgun ve verimsiz günler yaşıyorsunuz. İlginizi ailenize yönelttiniz. Onların sorunları yüzünden dış dünya ile bağlantınızı kopardınız. Bir an evvel eski enerji dolu halinize dönmelisiniz. Bu içine kapanık haliniz dostlarınız tarafından da fark edilmiş durumda. Sizin bu hallerinize bir çare bulmak , sizinle konuşmak istiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
AŞK: Hayata karşı koyamıyor,karışık düşüncelere dalıpgidiyorsunuz. Aklınızı başınızatoplayın onu uzaklaştırıyorsunuz.Sevdiğiniz kişi zeki ve sizin nedüşündüğünüzü fark edebilir.İŞ: İşinizdeki yenilik bugüniçinize huzur verecek. Aşk yaşamınızda doğrugitmeyen durumunuz işinizde düzelince gün boyukendinizi işinize odaklayacaksınız.SAĞLIK: Fiziksel egzersiz yapmalısınız. Sonrakilonuzla ilgili şikayetlerde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Pasiflik içinde olduğunuz son günlerde kabuğunuzu kırıp daha cesaretli adımlar atmalısınız. Böylece sizi seven dostlarınızı da sevindirmiş olursunuz. Mesai arkadaşlarınızla güzel ilişkiler kurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Sizi canlı tutan pek çok konu hayatınıza giriyor. Yaşamdan aldığınız keyifleri büyütmek ve içinizden geldiği gibi davranmak isteyeceksiniz. İş hayatında aldığınız yükler düşünülürse buna ihtiyacınız var. Aynı zamanda sosyal hayatın getirdiği yeni çalışmalar ön planda. Yeni ilişkilerin kurulacağı bu dönem daha esnek ve objektif olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Sınırlandırılmış ilişkilerin, iş yaşamındaki başarıların önkoşullarından biri olduğu inancındasınız. İş hayatında sıcak, fazla yakın ilişkilerin zararlı olduğu yönünde bir bakışınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Bütçenizi sağlam tutabilmeniz için, bazı duygusallıklara kapalı olmanız gerekiyor. Para ilişkilerinde uğradığınız birçok haksızlığı hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Şubat ayının özellikle ilk haftasında duygularınızda büyük iniş çıkışlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed