Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Zamanınızın kısıtlı olması nedeniyle bazı işlerinizi diğerlerine yönlendirmenizde fayda var. Bilgi veya tecrübe sahibi kişilerle çalışmanız ve işlerinizi hafifletmenizi sağlamakla kalmayıp, ilerlemenizi de kolaylaştıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bugün çok değişik etkilere maruz kalacaksınız. Ebeveynlerinizle ilgili güzel olaylar yaşayacaksınız. hayatınızı daha iyi düzenleme olanaklarına sahip olacaksınız. İş ve sosyal hayatınızda yoğun uğraşlar içerisindesiniz. Bu uğraşlar içinde enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konulara gereğinden fazla zaman harcayabilirsiniz. Yine de yeni bazı şeyler öğrenerek, bu konularda büyük ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Kartınız Işık... Pek çok kişinin bakıp zor gördüğü işleri tek başınıza çözerek kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu performansınızı kendiniz dahi keşfetmemiştiniz. Ani gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkânı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Duygusal hayatınızda mutluluğu yoğun biçimde yaşayacağınız bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Kendinizi düşünceleriniz yolu ile ifade ettiğiniz, zekanızla dikkat çektiğiniz konular içindesiniz. Pek çok alanda başkalarını ikna edebileceğiniz konuşmalar, anlaşmalar dikkat çekebilir. Yakın çevrede yaşanan ziyaretler güne hareket katacak. Kardeşlerle ilgili bir konu aniden öne çıkmakta. Sürpriz gelişmeler sizi yakından etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Dinamiksiniz. Günün sonunda bile yeni başlamış gibi bir enerjiyle, azimle çalışabiliyorsunuz. Gelecek planlarınız, gerek duyduğu birtakım destekleri önümüzdeki günler içinde görebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sizin tutumluluğunuz bazı sıkıntıları önleyemiyor. Alacaklarınızın tahsilinde yardıma ihtiyacınız olacak. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Hayatınızdaki temel sorunlar, arada bir hayata küskün gibi bir davranış içine girmenize neden oluyor. Bu küskünlük sorunlarınıza teslim olmanıza yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed