Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Hesapta olmayan bir arkadaşınızı ya da bir misafiri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal dünyanızda sebepsiz kuruntularınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Açığa vuramadığınız dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Yoksa hiç de beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza ve formunuza gereken özeni göstermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Coşkulu yapınız ikili ilişkilerde fazla beklenti içine girmenize neden olabilir. Arkadaşlarınızla paylaşımda bulunabileceğiniz konulara eğilerek ortak kazanç sağlamanız mümkün. Ay ın etkisini maddi konularda gelişme olarak gözleyebilirsiniz. Aile çevrenizde daha paylaşımcı olmanız beklenebilir. Sağlığınız üzerine eğilmeniz gerekebilir. Kendinize özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Bugün söz hakkı tanınmadan düşüncelerinizi söylemeyin. Sessiz kalmak daha faydalı olacak. Sizleri ilgilendiren konularda harekete geçmeyi tercih edin. Bunun için de koşulların uygun olmasını bekleyin. Doğru zamanda doğru yerde bulunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Bugün aileyi ilgilendiren konularda mümkün olduğu kadar yapıcı ve arabulucu bir rol oynamanız gerekebilir. Eğer samimiyetinize inanırlarsa yani ikna edici olabilirseniz sizin bu tavrınız çevrenizde güven ortamı yaratacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Sizi pek çok konuda yenilikler ve dışadönük adımlar bekliyor. Yurt dışı bağlantılı konularda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu gelişmelerin sonuçları size yeni ilişkiler kazandıracaktır. Keyifli yolculuklar yapabileceğiniz söylenebilir. Değişik görüşler akla yönelik eğitim temalarına yakınlaşma fırsatı getirecektir. Özellikle akademik hedeflerinizde önemli planlar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2021)
İsteklerinize ulaşmak için sabırsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız ve içtenlikle düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz ve aynı anda birden çok konuyu düşünebileceksiniz. Ancak bu durum dikkatinizin dağılmasına bazı hatalar yapmanıza da yol açabilecektir. Enerji düzeyiniz yüksek ve siz bunu mutlaka kullanmak arzusundasınız. İşinizle ilgili olarak bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorunu bugün çözme şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2021)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Dostlar arasındaki para alışverişlerinizde, sıkıntılı ilişkilerden bugünlerde uzak durmanızda yarar var. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Ama siz bu konuda pek meraklı ve istekli görünmemeyi tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2021)
Uzağınızda olan bazı konulara, aynı mesafeyi koruyarak bakmanız daha akılcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed