Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Olaylara tarafsız olarak yaklaşmanız, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek. Anlayış ve uyumluluk eksikliği hissedeceksiniz ama uzun değil. Bunun dışında aşkta ve duygusal yaşamınızda dikkafalı davranışlarınız yüzünden sürtüşmelere girebilirsiniz, dikkafalılık ve bildiğini okumak bu burcunuzun temel özelliklerindendir ve tabii ki garip ve değişik olabilecek hislere kapılabilirsiniz, Huysuzluk ediyorsunuz ve özgür olma isteğiniz yoğunluk kazanıyor. Kendinizi sanata ve sevgiye açık hissediyorsunuz, hayalcisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek. Bazı davranışlarınız duygusallığınızı ele veriyor. Kendinizi katı gösterme niyetinizde başarı sağlayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Enteresan yerlerde bulunmaktan hoşlanan sizler bugün değişik şehirlerde tatil yapmayı düşleyebilirsiniz. İmkanınız varsa düşünmeden gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Bugün hak ettiğiniz ödülü almak için sınırlarınızın üzerinde bir performans sergileyeceksiniz. Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli. Aşk hayatınızda uzun süreden beri var olan boşluk yeni bir kişinin varlığıyla çok renklenecek. Uykunuza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Daha sabırlı olmanız gereken koşullar var. Sizi kısıtlayan gelişmelere direnmeden kabullenme içinde olmalısınız. Ortaya çıkan değişiklikler iş hayatında beklemediğiniz olayları gündeme getirebilir. Sorumluluk almaktan korktuğunuz bu dönem risk altındasınız. Acele karar vermemeli, akılcı yanlarınızla bu dönemin geçmesini beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Bir çalışma arkadaşınızın olumsuz anlamda ısrarcılığı, sizi onunla ilgili bağlayıcı kararlara yönlendirebilir. Bazı konularda kendinizi geliştirme, yenileme ihtiyacı içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Cebinizi artık hiç düşünmüyorsunuz. Son zamanlardaki harcamalarınız çevrenizdekilere pes artık dedirtiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Temmuz 2018)
Sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz, şimdi belki önemli değil ama yarın önemli olabilir. Ağır ve yağlı yemeklerden sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed