Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Çevrenizde gelişen problemli durumlar sizi de etkileyebilir. Bir şekilde sizden fayda sağlamaya çalışan, yanıltıcı veya aldatıcı kişilere de dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Bağımsız bir iş çevirme isteğiniz dikkat edin. Projesi çok, parası yok bir sürü girişimci sizin gibiler için piyasa araştırması yapıyor.<br>Kinciliğinizle ünlüsünüz, fakat sanki bu ününüzü korumak için kindar davranıyorsunuz. Bazı insanlarla adettendir diye görüşmüyorsunuz sanki. Hala barındırdığınız bir kızgınlığınız yok, itiraf edin. Şimdi bir kalem kağıt alın ve üşenmeden hesaplayın ; sizi küstüren nedenlerle bütün ilişkiler birbirine ambargo koysaydı, dünyada kaç insani ilişki kalırdı ? Gördüğünüz gibi kağıt önünüzde bomboş duruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
ÖNÜNÜZDE zorlu günler var fakat, bu günleri kısa sürede atlatacaksınız. Sıkıntılı zamanlarınızda, birlikte olduğunuz kişi size destek verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Haberleşme ağının yoğun olacağı bir gün. Ancak beklediklerinizi duymakta zorlanabilirsiniz. Eğer hukuki bir meseleniz varsa olumlu ve olumsuz gelişmeleri aynı anda yaşayabilirsiniz. Konuyu uzlaşma safhasına getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Güne yani planlarla başlıyorsunuz. Var olan olanakların genişleyeceği imkanları kullanarak yeni çevrelerde yer bulacaksınız. Sosyal hayatınızda yaşanan hareketlilik ise size yeni kişiler kazandıracaktır. Bu arada başkalarını içine faydalı çalışmalar günün büyük bölümünü dolduruyor. Geleceğe yönelik ümitlerinizi yeniden yapılandırmakta kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Bugün kariyeriniz veya yapmakta olduğunuz işle ilgili elinize yeni fırsatlar çıkabilir. Gözünüzü dört açın ve etrafınızdaki insanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Herkes her zaman hata yapabilir. Önemli olan bunları tekrarlamamaktır. Özel hayatınızda gösterdiğiniz inat ve ısrarla bir şey kazanamazsınız. Bir kere de karşınızdaki kimsenin sizin lehinize düşündüğünü kabullenin. İş hayatınızın yıpratıcı temposu bugünlerde azalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Birkaç gün içinde uzun vadeli bazı para tartışmaları içine girebilirsiniz.Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ağustos 2019)
Bütün hareketleriniz, gerek aşk gerek iş hayatınız birbiriyle bağlantılı. Bunlar arsındaki dengeyi tutturmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed