Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bugün sizi ilgilendiren, kafanızı meşgul eden konular daha fazla geleceğiniz ile ilgili yatırım projeleriniz ve çalışma biçiminizle ilgili konular olacaktır. Geleceğe yönelik tasarladığınız kariyer yaşamınızla ilgili yeni yaklaşımlar benimseyebilir bu konuda tecrübeli kişilerle görüşmek isteyebilir ve onların yine tecrübe kokan fikirlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Bununla ilgili yine sosyal çevrenizdeki kişilerin desteğini yanınıza alarak yola çıkabilir ve gelecek adına çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bugün keyifsiz bir gün sizi bekliyor olacak. Çeşitli sebeplerden dolayı bazı planlarınızı gerçekleştiremeyebilir ya da planlarınızı gerçekleştirirken büyük zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyüklerinizle birlikte bir aile yemeğine katılabilir ve orada bazı ailevi konularda kararlar alabilirsiniz. Bir büyüğünüzün eleştirisi sinirlerinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazıolumsuzluklar yaşasanız dapartnerinize karşı her şeye rağmensadık birisiniz. Bu konumda dikkatiüzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bugünü sıradan bir şekilde planlamaya kalkarsanız işler beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. Ani bir yolculuk ve sevdiklerinize yapacağınız bir ziyaret, gününüzü renklendirebilir. Bazı kişilerden sürpriz haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
Yakın çevrenizdeki hareketlenme sizi canlı kılıyor. İletişim ve haberleşme konuları hayatınıza yeni fikirler getirebilir. Ãœzerinde çalıştığınız konuları yaratıcı biçimde sonuçlandırabilirsiniz. Zihinsel açıdan yorgunluklar yaşadığınız bu dönem karamsar duygulardan uzaklaşmanız gerek. Temponuzu biraz düşürmek, kısa tatiller planlamak için olanaklarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2018)
Bir taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağını düşünüyorsunuz. Bu konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almalısınız. İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2018)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2018)
Maddi konularda kendinizi pek rahat hissetmeseniz de bugün kafanızı bu konuya hiç yormayacaksınız. Bütçenizle ilgili bazı insanlardan değerli fikirlerini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2018)
Çok titizlendiğiniz hassas bir konuda gevşekliğiniz söz konusu. Zaaflı davranıyorsunuz. Bunu biliyor, ama böyle durumlarda kendinize söz geçiremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed