Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Yakın arkadaşlarınızdan birinin hayatı ile ilgili öğrendiğiniz yeni şeyler sizi şaşırtabilir ve bu noktada kendi yaşamınızdan bazı durumlara da şüphe ile bakmanıza neden olabilir. Sosyal ortamlarda bulunacağınız ve yakın arkadaş çevrenizle hoş sohbetler geçireceğiniz bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bugünlerde, tam bilgi sahibi olmadığınız bir meseleyi gereksizce büyütebilirsiniz. Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor. Hafta sonlarını bu şekilde doldurma çabanızın, çoğu zaman iş engeliyle çakışmasına isteksizce boyun eğiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Kartınız Kaos... Vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığınız görülmese de işlerinizden dolayı yoğunluk sizi stres altına sokmuş gibi. Çalan telefonlar sinirinizi bozuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Kısa bir seyahat imkânı veya yakınlarla geçirilecek sıra dışı bir gün fırsatı çıkabilir bugün. Hem de aniden ve hiç planlamadığınız bir yere. Zaten siz de evde oturmaya niyetli değilsiniz. Gereksiz korku ve kaygıların yanı sıra hakkınızdaki komplo teorilerini de bir kenara bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
atırım planlarınız ve toprağa ait bir konu sizi oldukça meşgul ediyor. Önemli bitişler ve başlangıçların öncesinde gerginlikler eklenince sabırlı olmakta fayda var. Yerleşimle ilgili bir konun getirdiği sorumluluklar karşısında daha akılcı çözümler bulmaya çalışın. İş hayatında yaşanan değişikliklerin de evdeki düzeninizi etkilemesi ile hareket alanınız daralacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2019)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2019)
Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf edebilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2019)
Ãœzerinde durmadığınız ufak tefek sağlık sorunlarınızla ilgili yakınlarınızın endişeleri var. Bugün yapacakları uyarıları önemsemeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed