Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Eşiniz ve partnerinizle finansal konular yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkisi olanlar geçmiş aşk hikâyeleri ile partnerlerinin üzerinde gereksiz kıskançlık ve stresler durumları yaratabilirler. Kısaca, geçmişte kronikleşmiş problemler tekrar önünüze gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Bazı konularda kararsızlık içerisinde kalacağınız, sık sık mizaç ve davranışlarınızda değişkenlik göstereceğiniz bir gün geçireceksiniz. Zaman zaman duygularınız yükselecek, sevdiğiniz insana karşı fedakarlık yapma isteğiniz artacak. Zaman zaman da duygularınız tamamen kendinize yönelecek,kendi istekleriniz artacak ve uzaklara gitme isteği içerisinde olacaksınız. İyi niyetlisiniz ama kendi ideallerinizden de asla vazgeçmezsiniz. Rahatı seviyorsunuz, rahatınızı bozacak şeyler sizi huzursuz ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
İnsanlarla iletişiminizdeki hoşluk gözler önüne serili. Bunun faydasını işinizde de çok göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Sosyal olmanızı gerektiren işlerde daha başarılı olacaksınız. Fikirlerini cesurca ve özgürce ifa-de eden tavırlar beğeni toplayacak. Görüşünüze başvuranları geri çevirmeyin. Genele hitap eden konuşmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2018)
İşinizi ve aynı zamanda özel hayatınızı ilgilendirecek bir karar aşamasındasınzı. Örneğin taşınma gibi bir plan sözkonusu olabilir. Sizin için verilmesi çok kolay bir karar olmayacağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutacak. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2018)
Bazı düşüncelerinizle ilgili, yakın zamanda yepyeni bir umut kapısını aralayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed