Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugün kendi kendinize bazı kararlar almak ve bunu uygulamak isteyebilirsiniz. Fakat içinizdeki şüphelerden öncelikle kurtulmanız gereklidir. Karar verdiğiniz konuda kendinize güvenmediğiniz takdirde yol almanız mümkün değildir. Özel ilişkilerde eğer bir gelecek görmüyorsanız bunu artık sonlandırma kararı alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Uzun zamandır duygularınız çok hareketli. Elinizde kolayca sahip olunamayacak değerler olduğunun farkındasınız. Onlara karşı özenli ve korumacısınız. Ailenizin talepleri bu yüzden size hiç fazla gelmiyor. Ailenize fazla zaman ayırdığınız için arkadaşlarınız tarafından eleştiriliyorsunuz ama sizin taviz vermeye hiç niyetiniz yok. Bugün yakınlarınızdan bir davet alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Yeni yerlere, yeni ülkeleregidecek ve keşfettiğinizbirçok yeni işler olacak. Herşeyin ilkini yaşayarakmutluluğunuza mutlulukkatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. Sevdiğiniz kişiye karşı kendinizi kolay ifade edeceksiniz. İş yaşamınızı ilgilendiren bir konuda haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Yeni kararlar almaya çalışın. Maddi anlamda biraz daha atak davranmanız gerekiyor. Birikimleriniz ili değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Enerjinizi düşüren birtakım etkiler söz konusu. Çak fazla biriken işin öne çıkması ile planlama hatası yapmaktan sakınmalısınız. Var olan koşulların detaylar ve teknik konular üzerinden ilerlemesi gerekebilir. Gereksiz duygusal yüklerden uzaklaşmak, beraber çalıştığınız kişilerin sorunlarına uzak durmak yolu ile önceliklerinize odaklanabilirsiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Birtakım işlerin son ana bırakılması, yeni yoğunlukları getirebilir. Gelecek günlerde çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler, henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Herkes her zaman hata yapabilir. Önemli olan bunları tekrarlamamaktır. Özel hayatınızda gösterdiğiniz inat ve ısrarla bir şey kazanamazsınız. Bir kere de karşınızdaki kimsenin sizin lehinize düşündüğünü kabullenin. İş hayatınızın yıpratıcı temposu bugünlerde azalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Kazancınızı biriktirmek gibi bir düşünceden uzaksınız. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Biraz atak olmanızın önünde girişken kişiliğiniz açısından hiçbir engel yok. Geçen zamanın size neler kaybettirdiğini fark etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed