Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Önemli plan, hedef veya projelerinizin olurunu denemek için önce başlatmanız gerekiyor ve bence daha fazla beklememelisiniz. Diğerlerinin bazı şeyleri sizin istediğiniz şekilde yapmasını bekliyorsanız, bu durumda oluşabilecek gergin ortama hazır olun derim Niobe’ce. Baskılar sizi yıpratabilir, politik olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Bazı konularda çeşitli düşünceleriniz var ve bugün bu düşüncelerinizin üstünde yoğunlaşacaksınız. Bu yüzden sağlıklı düşünebilmek gergin ortamlardan uzak durmanız gerekiyor. Sosyal çevrenizde bir genişleme söz konusu olabilir ve bu sizi her bakımdan geliştirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Duygusal açıdan karmaşa içerisindesiniz. Bu da sizi yoruyor ve diğer herşeye olan ilginizi azaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Dikkat gerektiren işlere karşı isteksiz duruşunuz bulunduğunuz kariyer açısından risk yaratabilir. Olaylardaki ayrıntıları daha iy analiz ederek sonuca kusursuz ulaşabilirsiniz. Yeni yatırımlar için bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Güne yani planlarla başlıyorsunuz. Var olan olanakların genişleyeceği imkanları kullanarak yeni çevrelerde yer bulacaksınız. Sosyal hayatınızda yaşanan hareketlilik ise size yeni kişiler kazandıracaktır. Bu arada başkalarını içine faydalı çalışmalar günün büyük bölümünü dolduruyor. Geleceğe yönelik ümitlerinizi yeniden yapılandırmakta kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
İş yaşamınızda yaşadığınız çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir. Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar, sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili kısa bir toplantınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Maddi konularda bazı rahatsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve gelir kaynaklarınızı artırmak sizin için kolay olmayacaktır. Ancak harcamalarınızı dengelemeniz olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2019)
Hastalık arama huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sevgiliniz hastabakıcınız olmayı istemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed