Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Sosyal çevrenizin hayatında oluşan sürpriz konular güne damgasını vurabilir. Siz de bir an önce hayallerinize ve ideallerinize hızlı bir şekilde ulaşmak isteyebilirsiniz. Ancak şimdilik bunu herkestensaklamanızda fayda vardır. İlerleyen süreçte bir şeyler netleştikten sonra söylemeniz daha doğru olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulabilir, çevrenizdekilerin işlerini kolaylaştıracak şekilde enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Çok merak ettiğiniz bir konu, bugün aydınlığa kavuşacak gibi. Ama öğreneceğiniz bazı şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Birçok zamanki gibi, hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Kartınız Felaket... Zihinsel dağınıklılığınız aşk ilişkinizi tehlikeye düşürebilir. Sıkıntı her insanda olabilir. Sorunları bu kadar düşünmemeye önem verin. Düzelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
İşte yaşadığınız bir gerilim kafanızıfazlasıyla meşgul ediyor. Pürüzlerinüzerine gitmiyor, bunları zamana bırakıyorsunuz.Bu durumu çözene kadarhuzursuzluğunuz sürecek. Plansız harcamalarınızyüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yoğun iştemposunun içinde olmak sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Olumlu değişiklikler öne çıkıyor. Zihinsel açıdan çok aktif olduğunuz şartları değerlendirmeye çalışmalısınız. Düşüncelerinizde yenilenme yaşadığınız bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Günlük hayatınıza daha fazla iletişim ve kısa yolculukların girmesi ile aynı anda birden fazla konuya odaklanacaksınız. Ancak kardeşlerle ilişkiler bazı sorunlara dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Sürekli eleştirdiğiniz düzensizlik, işlerin yoğunluğu eklenince aynı zamanda bir kargaşaya da neden oluyor. Ama sinirleriniz sağlam. Toparlayıp düzeltme beceriniz, size karamsarlık yaşatmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Hesapta olmayan masraflarınızı kontrol altına almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Bugünlerde her zamanki sağduyulu ve ölçülü yapınızdan bir uzak bir görünüm sergiliyorsunuz. Çevrenizdekiler bu durumun farkında. Eleştiri alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed