Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Gerilimin yaratacağı ortamlar ilişkilerinizi etkileyebilir. Sağlıkla ilgili küçük problemler ise harcama gerektirebilirler, bu durumda parasal konularda çok dikkatli davranmalısınız. Biraz da dinlenin. Birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlara vakit geçirmek sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayabilir. Yargıda bulunurken de tarafsız olmaya gayret etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Uzun süren dağınıklığınızdan vazgeçiyor gibisiniz. Yaşamınız yavaş yavaş yerine oturuyor. Bugünlerde daha programlı yaşamak ve evinizle ilgilenmek istiyorsunuz. Yakın çevreniz bu kararınızdan pek memnun ama bugüne kadar ki yaşamınız nedeniyle yine de size pek güvenmiyorlar. Önümüzdeki günlerde bir kaç kalabalık grup içinde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
AŞK: Kendinizi adeta yenikeşfettiğiniz bir partner adayıylatanışmaya, onun hakkında bilgiedinmeye adadınız. Yeni aşklarayelken açma dönemi sizin için.PARA: Dönüşümlü olarakhayatınızdaki insanları idareediyorsunuz. Son günlerde zaman yetmezliğindenşikayetçisiniz. Biraz rahatlamalısınız.SAĞLIK: Önemsiz detaylara takılıyorsunuz çoğuzaman. Başkalarının başarılarını kıskanmayabaşladınız. Fazla kıskançlık sizi hasta edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Uzaklardan beklediğiniz haber bugün gelebilir ama sonuç beklediğiniz şekilde olmayacak. Açıkçası tadınız kaçabilir. Hemen olumsuz tarafından bakmayın. Öyle gibi görünse de düşününce aslında sonucun sizin işinize yaradığını görebilirsiniz. Günün kalanı mutlu geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Dikkatleri üstünüze çekeceksiniz. Hareketli ve keyifli sohbetler yapabileceğiniz zamanlar var. Randevular üst üste gelebilir. Zevkleriniz için harcama yapabilirsiniz. Öte yandan risk içeren işlerinizde daha dikkatli ve sabırlı davranmalısınız. Aldığınız bilgileri mutlaka doğrulatın. Şansınıza bu kadar güvenmek tehlikeli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2019)
İş arkadaşlarınızla boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebiliyorsunuz. Bugün de işlerinizi bitirir bitirmez değişik aktivitelerde bulunabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2019)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Bugün maddi konularda etki altında kalarak karar vermek yanılgılara neden olabileceğinden dikkatli davranmalısınız. Kendinizi duygusal bakımdan gergin hissedip, katı davranışlar gösterebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2019)
Özel ilişkilerde yarını oluşturma konusunda gecikiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed