Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Fikirlerinizi karşı tarafa aktarmanız kolaylaşabilir. Ancak bu düşünmeden konuşulması anlamına gelmediği için, yine de dikkatli cümleler kurmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Kendinizi sakınmaya çalıştığınız bir gelişme, istekle, yeniden ilgilenmenize neden olacak bir ivme gösterebilir. Hayatınızın dağınık yaşadığınız yanları, belli bir toparlanmaya ihtiyaç duyuyor. Bu yanınızla sandığınız kadar hoşgörü görmüyorsunuz. Yurtdışındaki bazı gönül bağlarınızla ilgili alacağınız duyumlar, onlarla acele ve biraz sitemli görüşmeler yapmanızı gerektirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Duyularınız oldukça hassas. Duyduğunuz veya gördüğünüz bir olay size beraberinde başarı da getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Özel hayatınızda gösterdiğiniz inat ve ısrarla bir şey kazanamazsınız. Bir kere de karşınızdaki kişinin sizin lehinize düşündüğünü kabullenin. İş hayatınızın yıpratıcı temposu bugün-lerde azalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
İlişkiler ve ortaklıkların getirdiği maddi manevi yükümlülükler altındasınız. Yakın paylaşımlarda daha esnek ve yapıcı olmanızda yarar var. Aşk hayatında eksilerinizi görmeniz gereken bir süreçtesiniz. Diğer yandan başkalarının maddi kaynaklarına olan ihtiyacınız artıyor. Özellikle borç alacak konularında bazı mücadeleler sizi fazlasıyla yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz. Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Maddi konularda genel anlamda kendinizi olumlu etkiler altında hissedeceğiniz ve başarılı girişimler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli harcamalarda bulunabilirsiniz. Ayrıca bazı yatırımlara gitme şansınız da olacaktır. Ancak bugün maddi konularda riskten kaçınmalı ve acele hareket etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Eylül 2020)
Kendinize daha fazla önem vermelisiniz. Gün içinde gelişen şartlar tek başınıza hareket etmekten çok ortaklıkları ön plana getiriyor. Önerilere açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed