Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bugün çalışma hayatınızda dâhiyane fikirlerle etrafınıza ışık saçacak ve iş yerinin en parlayan kişisi siz olacaksınız. Yine bugün orijinal fikirlerinizi yaşamınıza dahil etmek ve istediğiniz fikirleri başkalarına kabul ettirme konusunda oldukça başarılı bir gün. Eğer iş aramakta olan bir kova iseniz yine sizden yana çok güzel etkiler mevcut. İstediğiniz iş sanki ayağınıza gelmişçesine mutlu olacak ve maddi anlamda istediğiniz, hayal ettiğiniz beklentiye kavuşacaksınız.
   (4.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bugün umudunuzu arttıracak gelişmeler yaşanabilir. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir. Olumlu değişiklikler söz konusu olduğu için ayaklarınız yerden kesilebilir. Yaşamınızdaki köklü değişiklik sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uydurmanıza rağmen biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Gelişmiş espri yeteneğiniz etrafınızdakileri çok güldürse de bugün siz kendi kendinizi pek neşelendiremez haldesiniz. Aşktaki problemler sizi üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Eğlenmeyi ve eğlenirken kendinizi geliştirmeyi aynı anda becerebiliyorsunuz. Bu konuda bir eğitim ya da seyahat fırsatı çıkabilir karşınıza. Yakın çevrenizle iletişiminizde yeni bir pencere açma şansı yakalayacaksınız. Yeni ay, hukuksal bir konuda size adım atma desteği sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2018)
Sorunlarınızın kaynağını dışarıda aramanız gerekiyor. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartmamalı. İş ilişkilerinizde sizde isteksizlik yaratacak sorunlar yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2018)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2018)
Sorumluluğunuzda olan sizin için epeyce yüklü olan bir para sizi geriyor. Aldığınız çok doğru bir kararı bugün bozdunuz. Koşulların sıkıştırması sonucu birikiminize el attınız. Bir satış işinden sevindirici haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2018)
Sportif faaliyetlerle aranız pek iyi olmasa da, hiç değilse uzun yürüyüşlere çıkarak formunuzu korumanızda büyük yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed